پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22864 8 مهر 1395 ساعت [ 11:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لوئیس انریکه : خوشبختانه 3 امتیاز رو بدست اوردیم

سرمربی بارسلونا از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر مونشن گلادباخ راضی است و آنها را شایسته پیروزی دانست. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از EFE، بارسلونا در دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در آلمان به مصاف بوروسیا مونشن گلادباخ رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه دو […]

سرمربی بارسلونا از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر مونشن گلادباخ راضی است و آنها را شایسته پیروزی دانست.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از EFE، بارسلونا در دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در آلمان به مصاف بوروسیا مونشن گلادباخ رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود آبی اناری ها به پایان رسید.
شاگردان لوئیس انریکه در حالی در این دیدار به پیروزی رسیدند که البته با یک گل از حریف خود عقب افتادند اما با دو گلی که به ثمر رساندند بازی را به سود خود به پایان بردند.
انریکه در نشست خبری بعد از بازی از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.
او گفت: بلی بازی سختی بود. فرصت های زیادی را در نیمه نخست خلق کردیم. بازی این گونه که می خواستیم نشد. مهم ترین دستاورد ما در این دیدار پیروزی بود و خوشبختانه سه امتیاز را به دست آوردیم.
سرمربی بارسلونا ادامه داد: در نیمه دوم کمی سبک بازی خود را تغییر دادیم. می خواستیم فضای بیشتری را در اختیار بازیکنان خود قرار دهیم. توران و رافینیا در فضا سازی موفق بودند و توانستند خط دفاعی حریف را باز کنند. این دو بازیکن شب بسیار خوبی را پشت سرگذاشتند. توران به بازیکن بسیار تاثیر گذاری برای بارسلونا تبدیل شده است و اطمینان دارم که در آینده هم بهتر خواهد شد.
انریکه درباره بازی منچستر سیتی برابر سلتیک که با تساوی سه بر سه به پایان رسید، گفت: این بازی نشان می‌دهد که در این گروه رقابت تا چه اندازه سخت و حساس است. ما وظیفه خود را در زمین انجام می‌دهیم و کاری به نتایج دیگر تیم ها نداریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت