پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22868 8 مهر 1395 ساعت [ 12:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

روبن : بازی سختی داشتیم

ستاره هلندی بایرن‌مونیخ به ستایش از اتلتیکو مادرید پرداخت و تاکید کرد که او و هم تیمی‌هایش باید از این شکست درس گیرند. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از elsport، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته دوم مرحله گروهی  لیگ قهرمانان اروپا بایرن مونیخ در خانه اتلتیکو مادرید به میدان رفت و […]

ستاره هلندی بایرن‌مونیخ به ستایش از اتلتیکو مادرید پرداخت و تاکید کرد که او و هم تیمی‌هایش باید از این شکست درس گیرند.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از elsport، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته دوم مرحله گروهی  لیگ قهرمانان اروپا بایرن مونیخ در خانه اتلتیکو مادرید به میدان رفت و با یک گل تن به شکست داد تا نتیجه دیدار رفت نیمه‌نهایی فصل قبل تکرار شود.
آرین روبن،  تاکید کرد که او و هم تیمی‌هایش از شکست برابر اتلتیکو مادرید درس گرفته‌اند. ستاره هلندی بایرن مونیخ  اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود. بازی کردن برابر اتلتیکو مادرید با سبک خاصی که دارد همیشه سخت است. هنوز دیدار برگشت باقی مانده است و نباید ناامید شویم. باید از این شکست درس گیریم و آرامش خود را حفظ کنیم.
او ادامه داد: اتلتیکو مادرید سبک خاصی دارد. این تیم با نهایت آرامش در کارهای دفاعی حاضر می‌شود و چشم به ضد حملات می‌دوزد. آن‌ها وقتی توپ را در اختیار دارند سرعت می‌گیرند و حریف را اذیت می‌کنند. به هر حال این دیدار به پایان رسیده است و باید به دیدارهای بعدی فکر کرد.
بایرن مونیخ در همه دیدارهای خود با هدایت آنچلوتی به پیروزی رسیده بود و دیدار برابر اتلتیکو مادرید نخستین شکستی است که شاگردان کارلو آنچلوتی تحمیل شدند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت