پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22870 8 مهر 1395 ساعت [ 12:05 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کلینزمان : هیچ مذاکره با انگلیسی ها نداشتم و به بازی بعدی با مکزیک متمرکزم

سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا به احتمال حضورش در نیمکت انگلیس واکنش نشان داد. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از DPA، سام الردایس که جایگزین روی هاجسون در تیم ملی فوتبال انگلیس شد تنها بعد از چند هفته به خاطر دریافت رشوه از کار برکنار شد. یکی از اسم‌های که شایعات زیادی […]

سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا به احتمال حضورش در نیمکت انگلیس واکنش نشان داد.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از DPA، سام الردایس که جایگزین روی هاجسون در تیم ملی فوتبال انگلیس شد تنها بعد از چند هفته به خاطر دریافت رشوه از کار برکنار شد.
یکی از اسم‌های که شایعات زیادی درباره احتمال حضور او در نیمکت انگلیس به گوش می‌رسد یوگن کلینزمن سرمربی آلمانی تیم ملی فوتبال آمریکا است.
کلینزمن، سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا به احتمال حضورش در نیمکت تیم ملی فوتبال انگلیس واکنش نشان داد. او گفت: آنچه که در رسانه‌ها آمده دروغ محض است و اصلا واقعیت ندارد. هیچ مذاکره‌ای با اتحادیه فوتبال انگلیس نداشته‌ام و اصلا به چنین موضوعی اهمیت نمی‌دهم. همه تمرکز تیم ملی فوتبال آمریکا است. من تنها به 11 نوامبر و  بازی برابر مکزیک در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه فکر می‌کنم.
کلیزمن در سال 2006 هدایت تیم ملی فوتبال آلمان را بر عهده داشت، اما نتوانست این تیم را به فینال جام جهانی برساند. او در  فصل 2008-2009 هم هدایت بایرن مونیخ را بر عهده گرفت و نتوانست در این تیم هم نتایج خوبی به دست آورد تا اینکه در سال 2011 هدایت آمریکا را برعهده گرفت و تا الان در سمت خود باقی مانده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت