پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22888 9 مهر 1395 ساعت [ 12:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشان : بنزما به تیم ملی دعوت نمی شود

مهاجم فرانسوی رئال مادرید بار دیگر در جمع ملی پوشان دعوت شده از سوی دیدیه دشام حضور ندارد و به نظر می رسد داستان حضور دوباره او در تیم ملی فرانسه سرانجام خوشی نداشته باشد. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، کریم بنزما مهاجم رئال مادرید به خاطر مسائل حاشیه ای و تخلفاتی که […]

مهاجم فرانسوی رئال مادرید بار دیگر در جمع ملی پوشان دعوت شده از سوی دیدیه دشام حضور ندارد و به نظر می رسد داستان حضور دوباره او در تیم ملی فرانسه سرانجام خوشی نداشته باشد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، کریم بنزما مهاجم رئال مادرید به خاطر مسائل حاشیه ای و تخلفاتی که در ماجرای اخاذی از والبوئنا انجام داد، از ترکیب تیم ملی کشورش برای رقابت های یورو ۲۰۱۶ کنار گذاشته شد؛ اما به نظر می رسید که پس از پایان رقابت های یورو، بنزما بار دیگر به تیم ملی دعوت شود.

دیدیه دشام سرمربی تیم ملی فرانسه همچنان بر موضع خود تأکید داشته و از دعوت بنزما به تیم ملی خودداری کرد. وی در نشستی خبری پاسخگوی سئوالات خبرنگاران بود که درباره ماجرای دعوت نشدن بنزما خیلی کوتاه نظر قطعی خود را برای خبرنگار مارکا بیان کرد:

تا زمانی که پرونده قضایی و کیفری بنزما به طور کامل حل و فصل نشود، او را به تیم ملی دعوت نخواهم کرد. علت این تصمیم هم فقط به خاطر منافع تیم ملی است.

اما مهاجم رئال مادرید با اظهارات چند ماه پیش خود، اوضاع را بدتر کرد. اوایل ماه ژوئن بنزما در مصاحبه با رسانه های کشورش، سرمربی تیم ملی را به داشتن عقاید نژاد پرستانه متهم کرد و همین مسئله باعث شد احتمال بازگشت وی به تیم ملی فرانسه به کمترین حد ممکن برسد. اما دیدیه دشام در این نشست خبری بار دیگر تأکید کرد که عدم دعوت مهاجم رئال مادرید به تیم ملی، اظهارات تند وی نسبت به شخص دشام نبوده و در صورتی که اقدامات لازم در مورد پرونده های قضایی این بازیکن زودتر انجام شده و به نتیجه برسد، هیچ مانعی بر سر راه دعوت او به تیم ملی وجود نخواهد داشت.

مسئله دیگری که پیرامون لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فرانسه بسیار جلب توجه می کرد، موضوع دعوت یا عدم دعوت از ایمریک لاپورته است. دشام قاطعانه این فرضیه را رد کرد که تنها دلیل دعوت ایمریک لاپورته به تیم ملی فرانسه، جلوگیری از عضویت این مدافع در تیم ملی اسپانیاست. دشام دیدگاهش درباره این مسئله را هم اینگونه بیان کرد:

اگر به این نتیجه برسم که لاپورته باید در تیم ملی بازی کند، قطعاً بازی خواهد کرد. این مدافع را فقط به این دلیل به تیم ملی دعوت نکردم که از بازی نکردن او برای تیم ملی اسپانیا مطمئن شوم. چنین راه حل و نگرشی هرگز نتیجه بخش نخواهد بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت