پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22892 9 مهر 1395 ساعت [ 12:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو و رضایت از 3 امتیاز

ژوزه مورینیو از پیروزی تیمش ابراز رضایت کرد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، منچستر یونایتد در دومین بازی خود در دور گروهی لیگ اروپا موفق شد با تک گل زلاتان ابراهیموویچ نماینده اکراین را شکست دهد تا با کسب این برد، پس از تحمل سه شکست متوالی، سه برد پیاپی را کسب کند. مورینیو […]

ژوزه مورینیو از پیروزی تیمش ابراز رضایت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، منچستر یونایتد در دومین بازی خود در دور گروهی لیگ اروپا موفق شد با تک گل زلاتان ابراهیموویچ نماینده اکراین را شکست دهد تا با کسب این برد، پس از تحمل سه شکست متوالی، سه برد پیاپی را کسب کند. مورینیو بعد از این مسابقه گفت:

برد سختی بود، اما بسیار مهم بود. تیم حریف در دفاع سازماندهی خوبی داشت و البته روی ضدحملات برنامه ریزی کرده بود. در نیمه اول فرصت برای گلزنی داشتیم و می توانستیم با زدن گل، جریان بازی را عوض کنیم، اما این اتفاق نیفتاد. بازی سختی بود، اما در نهایت موفق شدیم برنده از زمین خارج شویم و این مساله مهمی است.

بعد از تحمل سه باخت، اکنون به سه برد پیاپی رسیده ایم، نه آن زمان افسرده شده بودم و نه اکنون روی ابرها هستم.

یکشنبه بازی مهم دیگری در لیگ مقابل استوک داریم، باید در آن مسابقه هم پیروز شویم. به رتبه آن ها در جدول نگاه نمی کنم. استوک تیم با کیفیتی است که بازیکنان و مربی خوبی دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت