خانه / خبرهای فوتبال خارجی / توتی: الان از ۲۵ سالگی‌ام هم حال بهتری دارم
totti

توتی: الان از ۲۵ سالگی‌ام هم حال بهتری دارم

کاپیتان کهنه‌‌کار جالوروسی پس از درخشش در جریان پیروزی قاطعانه تیمش در لیگ اروپا، از وضعیت خود ابراز رضایت کرد و آن را بهتر زمانی دانست که ۲۵ ساله بوده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانچسکو توتی شب گذشته (پنجشنبه) در پیروزی 4 بر صفر تیمش برابر آسترا جورجیو رومانی در مرحله گروهی لیگ اروپا، خوش درخشید. او دو روز پس از 40 ساله شدنش، 90 دقیقه بازی کرد و سه پاس گل داد.

توتی در پایان بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما از عملکردمان راضی هستیم، چون برای ما خیلی مهم بود که به همه نشان دهیم چه تیم قدرتمندی هستیم. این نتیجه پاسخ خوبی به نتایج ضعیف قبلی رم بود. چیزی که هواداران می‌خواهند، سرمربی تیم می‌خواهد و از همه مهم‌تر خود ما (بازیکنان) می‌خواهیم این است که توانایی‌ها و پتانسیل‌مان را نشان دهیم، اینکه تیمی قدرتمند و متحد هستیم.

توتی در نظرسنجی تلویزیونی که درباره بازی صورت گرفت، با کسب 90 درصد آراء به‌عنوان بهترین بازیکن میدان شناخته شد.

وی در این باره هم اظهار داشت: این خبر خوشحال‌کننده‌ای است و معنایش این است که من خوب بازی کرده‌ام، اما مهم‌ترین چیز این است که ما بازی را با نتیجه‌ای قاطع برده‌ایم. در نیمه اول من کنار زمین داشتم با اعضای تیم شوخی می‌کردم و به آنها گفتم که احساس الانم را حتی در 25 سالگی هم نداشتم، اما این واقعیتی است که من از نظر جسمانی وضعیت خوبی دارم و پاهایم با وجود آنکه 90 دقیقه بازی کردم، دردی را احساس نکردند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *