پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22919 9 مهر 1395 ساعت [ 18:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جام حذفی 95 : صعود تراکتور و سایپا

  سه تیم لیگ برتری با پیروزی مقابل حریفان خود در مرحله سوم جام حذفی، راهی مرحله یک شانزدهم نهایی شدند. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ،  در ادامه دیدارهای مرحله سوم رقابت‌های فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور امروز (جمعه) سه دیدار همزمان از ساعت ۱۵ برگزار شد که با صعود تیم‌های لیگ برتری به […]

  سه تیم لیگ برتری با پیروزی مقابل حریفان خود در مرحله سوم جام حذفی، راهی مرحله یک شانزدهم نهایی شدند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ،  در ادامه دیدارهای مرحله سوم رقابت‌های فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور امروز (جمعه) سه دیدار همزمان از ساعت ۱۵ برگزار شد که با صعود تیم‌های لیگ برتری به مرحله یک شانزدهم نهایی همراه بود. نتیجه این بازی‌ها به شرح زیر است:

امید شهرداری اراک صفر – گسترش فولاد ۵
گل‌ها: علیرضا نقی‌زاده (۱۵، ۴۲ و ۶۰)، مسعود ابراهیم‌زاده (۴۴) و یوسف سیدی (۷۹)

تراکتورسازی تبریز ۲ – فولاد یاسوج صفر
گل‌ها: محمد ایران‌پوریان (۴۸ – پنالتی) و محمد ابراهیمی (۷۰)

بادران نوین صفر – سایپا ۲
گل‌ها: رینالدو (۴۵ – پنالتی و ۸۲)

با این نتایج سایپا در مرحله بعدی به مصاف بادران می‌رود، گسترش فولاد حریف مس رفسنجان شد و تراکتورسازی هم باید به مصاف ملوان برود. بادران موفق شده بود روز گذشته پاراگ را شکست بدهد و به مرحله یک شانزدهم برسد و تیم‌های صنعت نوین آبادان و گیتی پسند اصفهان هم کنار کشیدند تا مس رفسنجان و ملوان به این مرحله راه پیدا کنند.

قرار بود از ساعت ۱۵ سه امروز دیدار همزمان دیگر بین تیم‌های شهرداری فومن – سپیدرود رشت، مسر کرمان – خیبر خرم‌آباد و پدیده خراسان – شهباز نوژن البرز برگزار شود که این دیدارها لغو شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت