خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / دو ماه تا پایان قرارداد په په با رئال مانده و پیشنهاد تمدید قرارداد ندارد!!!
MADRID, SPAIN - MARCH 02: Pepe (L) of Real Madrid celebrates his sides victory besides Gerard Pique of Barcelona during the la Liga match between Real Madrid CF and FC Barcelona at Estadio Santiago Bernabeu on March 2, 2013 in Madrid, Spain. (Photo by Jasper Juinen/Getty Images)

دو ماه تا پایان قرارداد په په با رئال مانده و پیشنهاد تمدید قرارداد ندارد!!!

باشگاه رئال مادرید قصد تمدید قرارداد مدافع میانی پرتغالی‌اش را ندارد و او به‌عنوان بازیکن آزاد می‌تواند از کهکشانی‌ها جدا شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه آس اسپانیا نوشته است که باشگاه رئال مادرید نسبت به تمدید قرارداد په‌په تمایلی نشان نمی‌دهد و این در حالی است که مهلت طرفین برای توافق جهت عقد یک قرارداد جدید روزبه‌روز کمتر می‌شود. در واقع قرارداد په‌په در ماه ژوئن سال 2017 به پایان می‌رسد و اگر در مدت زمان باقیمانده تا پایان پایان سال 2016، باشگاه رئال مادرید اقدامی جهت تمدید این قرارداد انجام ندهد، په‌په در ماه ژانویه سال آینده می‌تواند به‌عنوان بازیکن آزاد، با یک باشگاه دیگر وارد مذاکره شود.

جدایی از کهکشانی‌ها اما گزینه اول په په نیست و او همان‌طور که در مصاحبه‌ ماه گذشته‌اش با نشریه لاگروی اسپانیا اعلام کرد، قصد دارد تا آخرین ثانیه‌ای که فرصت دارد منتظر پیشنهاد جدید کهکشانی‌ها بماند، اما اگر قراردادش تمدید نشود، امکان دارد به آویزان کردن کفش‌هایش فکر کند.

په‌په که سال 2007 در دوران ریاست رامون کالدرون با قراردادی به ارزش 30 میلیون یورو از پورتو به رئال مادرید پیوست تا کنون دو بار قراردادش را با کهکشانی‌ها تمدید کرده است. او سال 2011 قراردادش را تا سال 2016 تمدید کرد و سال گذشته یک سال دیگر به مدت این قرارداد افزوده شد.

به نوشته آس، دلیل بی‌میلی رئالی‌ها نسبت به مذاکره با په‌په 33 ساله برای تمدید قراردادش، ابهام در آینده اوست. زین‌الدین زیدان، سرمربی تیم معتقد است که واران گزینه بهتری برای تبدیل شدن به زوج سرخیو راموس در مرکز خط دفاعی است، ضمن اینکه او به مسئولان باشگاه گفته دیه‌گو یورنته، مدافع میانی‌شان را که به مالاگا قرض داده‌اند، از این تیم پس بگیرد. یورنته بازیکنی 23 ساله است که زیدان برای مدت طولانی‌تری می‌تواند روی او حساب کند.

در همین حال نشریه آس نوشته است که قرارداد سه بازیکن دیگر رئال‌ مادرید، کریستیانو رونالدو، مودریچ و ایسکو سال 2018 به پایان می‌رسد و باشگاه رئال‌ مادرید قصد دارد قرارداد آنها را برای دو فصل دیگر تمدید کند و به این ترتیب انتظار می‌رود که مذاکرات برای انجام این کار در سال جاری صورت بگیرد. همچنین باشگاه رئال مادرید قصد دارد قرارداد گرث بیل را تا سال 2021 تمدید کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *