پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22957 10 مهر 1395 ساعت [ 11:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دنی الوز : امدم تا به یوونتوس کمک کنم قهرمان اروپا شود!!!

ستاره برزیلی یوونتوس به صحبت در مورد دلیل خروج از بارسلونا پرداخت و از هدفی که در تیم جدیدش دارد صحبت کرد. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، دنی آلوس پرافتخارترین بازیکن برزیلی تاریخ باشگاه بارسلوناست. او نزدیک به یک دهه در این تیم اسپانیایی بازی کرد و جام های […]

ستاره برزیلی یوونتوس به صحبت در مورد دلیل خروج از بارسلونا پرداخت و از هدفی که در تیم جدیدش دارد صحبت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، دنی آلوس پرافتخارترین بازیکن برزیلی تاریخ باشگاه بارسلوناست. او نزدیک به یک دهه در این تیم اسپانیایی بازی کرد و جام های زیادی را بالای سر برد.

آلوس در فصل جابه جایی تابستانی، بارسلونا را ترک کرد و راهی یوونتوس شد. او از دلیل پیوستن به این تیم ایتالیایی سخن به میان آورد و گفت: یوونتوس به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست. به این تیم پیوستم تا زمینه را برای چنین هدفی مهیا سازم.

او ادامه داد: به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا هستیم. البته باید بگویم برای رسیدن به این هدف، باید بهتر از این ظاهر شویم. تیمی می تواند در لیگ قهرمانان اروپا قهرمان شود که از همه نظر آماده و خوب باشد. یوونتوس هنوز تیمی بدون مشکل و آماده نشده است. بنابرین باید به تلاش ادامه بدهیم.

ستاره برزیلی یوونتوس در ادامه بیان کرد: اگر جمله‌ای در توصیف یوونتوس بگویم این است که این تیم همواره در حال پیشرفت و بهتر شدن است. می خواهیم هر بازی بهتر از بازی قبل شویم. یوونتوس در چند سال اخیر پیشرفت زیادی داشته و در حال نزدیک شدن به روزهای اوجش است.

آلوس به ستایش از گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی یوونتوس نیز پرداخت و گفت: او بازیکنی است که می تواند در هر دیداری سرنوشت ساز ظاهر شود. آمار خیره کننده ای از خود به جا گذاشته است اما نباید تنها به او اکتفا کرد. یوونتوس بازیکنان تاثیر گذار و سرنوشت‌ساز زیادی در اختیار دارد و من به این تیم امید زیادی دارم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت