پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23028 11 مهر 1395 ساعت [ 12:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین امروز صبح تیم ملی

کارلوس کی‌روش در تمرین صبح امروز (یکشنبه) تیم ملی به شاگردانش تذاکراتی جدی داد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی از ساعت 10:15 با صحبت‌های اولیه کارلوس کی‌روش در زمین چمن پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد. حواشی و اتفاقات تمرین امروز در زیر می‌آید: * تمرین با حضور […]

کارلوس کی‌روش در تمرین صبح امروز (یکشنبه) تیم ملی به شاگردانش تذاکراتی جدی داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی از ساعت 10:15 با صحبت‌های اولیه کارلوس کی‌روش در زمین چمن پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد. حواشی و اتفاقات تمرین امروز در زیر می‌آید:

* تمرین با حضور 18 بازیکن و در هوای بسیار عالی برگزار شد.

* شادابی و نشاط و انگیزه بالا نزد بازیکنان کاملاً مشهود بود.

* قرار بود دو نفر از ملی‌پوشان با خبرنگاران گفت‌وگو داشته باشند، اما به علت اینکه اتوبوس ملی‌پوشان دیر به محل تمرین رسید، کی‌روش خیلی سریع دستور آغاز تمرین را داد.

* افشین پیروانی نزد خبرنگاران آمده و بعد از پخش شکلات بین آنها دقایقی با اهالی رسانه مشغول صحبت و شوخی شد.

* جدیت زیادی نزد کارلوس کی‌روش بود و سر کوچک‌ترین مسئله تمرین را قطع کرده و به بازیکنان تذکر می‌داد. کی‌روش حتی به نوع چیدمان موانع توسط گاسپار ایراد گرفت و نکاتی را به او گوشزد کرد.

* دروازه‌بان‌ها ابتدا زیر نظر مربی خود تمرین کردند و بعد از آن در کنار دیگر نفرات در کارهای تاکتیکی به تمرین پرداختند.

* بخشی از تمرین عبور از یار روبه‌رو و شوت به سمت دروازه‌ بود که در این بخش کری زیادی بین بازیکنان و همچنین دروازه‌بان‌ها وجود داشت. در این بخش سعید آقایی ضربه بسیار بدی را به سمت دروازه زد که کی‌روش به او تذکر داد.

*  تعدادی از مأموران حراست پژوهشگاه در اطراف زمین بودند که یکی از آنها اسلحه به کمر داشت و توجهات را به خود جلب کرده بود.

* در اواسط تمرین یک هلی‌کوپتر در آسمان محل تمرین ملی‌پوشان حاضر شد که همه نگاه‌ها به سمت این هلی‌کوپتر رفت.

* اشکان دژاگه قبل از شروع تمرینات کار با توپ ملی‌پوشان از جمع آنها جدا شد و به طور اختصاصی به تمرین پرداخت. او در تمریناتش هم کار بدنی داشت و هم اینکه دقایقی پا به توپ شد.

* در ادامه تمرینات تاکتیکی ملی‌پوشان کمی پیچیده شد و تعدادی از بازیکنان دچار سردرگمی شدند که کی‌روش از این مسئله ناراحت و مجبور شد مجدداً نوع تمرین تیمش را شرح دهد.

* در جریان تمرینات تاکتیکی که بازیکنان پس از پاس به جناحین و ارسال از کناره‌ها ضربات سر می‌زدند که اکثر ضربات سر راهی اوت می‌شد، اما در یک صحنه سیدجلال با یک ضربه سر بسیار زیبا دروازه بیرانوند را باز کرد و ملی‌پوشان به تشویق او پرداختند.

* در اواسط تمرین مسئولان پژوهشگاه صنعت نفت با حضور در کنار زمین تمرین ملی‌پوشان با افشین پیروانی مشغول صحبت شدند. آنها از مدیر ورزشی تیم ملی خواستند اگر مشکلاتی در زمین تمرین ملی‌پوشان وجود دارد آنها را مطرح کند که پیروانی نکاتی را به آنها گفت که مهمترین آن صندلی برای خبرنگاران بود. پیروانی به خبرنگاران گفت مشکلات شما را با مسئولین پژوهشگاه درمیان گذاشتم.

* مرحله بعدی تمرین فوتبال در یک نیمه زمین بود که با جدیت از سوی بازیکنان انجام شد.

* به خواسته کی‌روش اشکان دژاگه در بازی درون تیمی ملی‌پوشان شرکت کرد، اما فقط در یک محدوده خاصی حرکت کرده و تنها اجازه داشت پاس دهد تا مصدومیتش در صورت فشار تشدید نشود.

* در بازی درون تیمی علیرضا بیرانوند و علیرضا حقیقی درون دروازه‌ها قرار گرفتند و محمدرضا اخباری از بیرون نظاره‌گر بازی بود.

* کارلوس کی‌روش بازی تمرینی را با دقت زیر نظر داشت و بارها از شاگردانش خواست در حفظ توپ و اقدام پاس سریع دقت کنند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت