پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23034 11 مهر 1395 ساعت [ 12:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ادینیو: وظایف دیگری غیر از گلزنی هم دارم

مهاجم برزیلی تیم فوتبال تراکتورسازی به هواداران این تیم قول داد حداقل یک جام در این فصل کسب کنند. سایت تیفوسی ادر لوسیانو ادینیو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اینکه چرا مدتی است از گلزنی‌ دور مانده، گفت: این طور نیست که دور بمانم. در واقع من همیشه به دنبال زدن […]

مهاجم برزیلی تیم فوتبال تراکتورسازی به هواداران این تیم قول داد حداقل یک جام در این فصل کسب کنند.

سایت تیفوسی ادر لوسیانو ادینیو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اینکه چرا مدتی است از گلزنی‌ دور مانده، گفت: این طور نیست که دور بمانم. در واقع من همیشه به دنبال زدن گل و شاد کردن هواداران تراکتورسازی هستم.

وی ادامه داد: یک مهاجم در فوتبال، نباید خودش را محدود به گلزنی کند. من وظایف دیگری به غیر از گلزنی هم در تیم دارم و باید خودم را نشان دهم. گاهی با بازیسازی، گاهی اوقات با دادن پاس گل یا سایر وظایفی که کادر فنی به من می‌دهد باید به تیم کمک کنم. من افت نکرده‌ام و هر کجا که کادر فنی و مربیان تیم بخواهند بازی می‌کنم. برای من این اهمیت دارد که تیم گل بزند و در هر بازی برنده به رختکن برگردیم.

ادینیو افزود: تیم خوب، مربی خوب و هواداران خوبی داریم و پیش‌بینی من این است که بتوانیم در این فصل یک جام به هواداران هدیه دهیم، البته باید در تمام طول فصل با قدرت به کارمان ادامه دهیم و هرگز از موفقیت سیر نشویم.

او در پایان گفت: از هواداران تراکتورسازی تشکر می‌کنم که همیشه به من انرژی می‌دهند. امیدوارم بیش از اینها به تیم کمک کنم تا آنها شاد شوند و بخشی از محبتشان جبران شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت