پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23042 11 مهر 1395 ساعت [ 12:49 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کلوپ: از عملکرد نیمه اول‌مان برابر سوانزی عصبانی هستیم

سرمربی سرخپوشان مرسی‌ساید از بازی نیمه اول شاگردانش مقابل سوانزی ابراز نارضایتی کرد سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ که شاگردانش شب گذشته(شنبه) در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس با جبران شکست یک بر صفر نیمه اول مقابل سوانزی، با پیروزی 2 بر یک زمین حریف را ترک کردند، به شبکه تلویزیونی «اسکای […]

سرمربی سرخپوشان مرسی‌ساید از بازی نیمه اول شاگردانش مقابل سوانزی ابراز نارضایتی کرد

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ که شاگردانش شب گذشته(شنبه) در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس با جبران شکست یک بر صفر نیمه اول مقابل سوانزی، با پیروزی 2 بر یک زمین حریف را ترک کردند، به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» گفت: در حال حاضر خیلی خوشحالیم. نیمه دوم همانی شد که به دنبالش بودیم، اما واقعاً از عملکرد نیمه اول‌مان عصبانی هستیم.

وی افزود: به نظرم گلی که سوانزی به ثمر رساند، آفساید بود، اما به هر حال دیگر مهم نیست. در نیمه اول اتفاق خاصی نیفتاد. ما با بهترین عملکردمان فاصله داشتیم، اما در نیمه دوم واکنش خوبی از خود نشان دادیم. 45 دقیقه دوم، لیورپولی را دیدیم که باید ببینیم.

سرمربی آلمانی بندرنشینان در پایان خاطرنشان کرد: در لیگ برتر باید هر هفته نشان دهید که چقدر آماده هستید و برای کسب نتیجه بجنگید و ما این را در چهار بازی اخیر انجام دادیم. خوشحالم پیش از تعطیلی لیگ از چهار بازی اخیرمان 16 امتیاز کسب کردیم.

سرخپوشان مرسی‌ساید با این برد 16 امتیازی شدند و خود را تا رده دوم جدول بالا کشیدند

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت