پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23059 11 مهر 1395 ساعت [ 18:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نوجوانان ایران با شکست مقابل عراق نایب قهرمان آسیا شدند

 دیدار تیمهای ایران و عراق در وقت های معمول فینال مسابقات قهرمانی آسیا با تساوی بدون گل همراه بود اما در ضربات پنالتی ایران مقابل عراق شکست خورد و نایب قهرمان شد. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، در بازی فینال مسابقات قهرمانی فوتبال نوجوانان آسیا، تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق امروز از […]

 دیدار تیمهای ایران و عراق در وقت های معمول فینال مسابقات قهرمانی آسیا با تساوی بدون گل همراه بود اما در ضربات پنالتی ایران مقابل عراق شکست خورد و نایب قهرمان شد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، در بازی فینال مسابقات قهرمانی فوتبال نوجوانان آسیا، تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق امروز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه پاندیت جواهر لعل نهرو شهر گوا به میدان رفتند و در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی بدون گل رضایت دادند.

در نهایت با توجه به قانون مسابقات، دو تیم بدون وقت‌های اضافه به طور مستقیم راهی زدن ضربات پنالتی شدند و ضربات پنالتی با حساب ۴ بر ۳ به سود عراق تمام شد تا ایران برای دومین بار نایب قهرمان فوتبال آسیا شود.

در ضربات پنالتی برای ایران محمد شریفی، وحید نامداری و امیر حسین اسماعیل زاده گلزنی کردند و سعید آهنی و طاها شریعتی پنالتی‌های خود را خراب کردند.

پیش از این مسابقه، شاگردان عباس چمنیان با صعود به مرحله نیمه‌نهایی به همراه ژاپن، کره‌شمالی و عراق مجوز حضور در مسابقات جام جهانی زیر ۱۷ سال هند را که در سال ۲۰۱۷ برگزار می‌شود را به دست آوردند.

 

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت