خانه / خبرهای فوتبال خارجی / تاتنهام ۲-۰ منچستر سیتی،کار بزرگ تاتنهام .اولین شکست پپ در جزیره
Premier-League

تاتنهام ۲-۰ منچستر سیتی،کار بزرگ تاتنهام .اولین شکست پپ در جزیره

شاگردان گواردیولا که در تمامی بازی های خود در لیگ برتر پیروز شده بودند در یک بازی یک طرفه با دو گل در خانه تاتنهام مغلوب شدند تا اختلاف در صدر جدول کاهش یابد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های تاتنهام و منچستر سیتی از ساعت ۱۶:۴۵ در هفته هفتم لیگ برتر در ورزشگاه وایت هارت لین به مصاف یکدیگر رفتند.

لحظات حساس بازی

دقیقه ۹: حملات تاتنهام نتیجه داد و کولاروف سانتر دنی رز که از سمت چپ روی دروازه ارسال شده بود را وارد دروازه خودی کرد.

دقیقه ۲۱: اریکسن میتوانست اختلاف را بیشتر کند اما ضربه زیبای این بازیکن از روی ضربه آزاد با اختلافی اندکی از کنار دروازه براوو به بیرون رفت.

دقیقه ۳۷: تیم میزبان مزد بازی خوب خود را گرفت و روی حرکت خوب سان و آلی که دفاع سیتی را بهم ریختند توسط هافبک انگلیسی خود به گل دوم دست یافت.

دقیقه ۶۵: تاتنهام به خاطر خطای فرناندینیو روی آلی صاحب یک ضربه پنالتی شد اما براوو توانست ضربه ضعیف لاملا را مهار کند تا اختلاف همان دو گل باقی بماند.

دقیقه ۶۷: دنی رز در اطراف محوطه جریمه تاتنهام با خطای شدید استرلینگ متوقف شد. مدافع تاتنهام اعتقاد داشت استرلینگ با دریافت کارت زرد دوم باید از بازی اخراج شود اما داور از دادن اخطار دوم خودداری کرد.

دقیقه ۷۵: سیتی روی حرکت و پاس خوب سیلوا که ایهناچو را پا به توپ کرد می توانست اختلاف را کم کند اما لوریس با یک عکس العمل خوب ضربه مهاجم جوان سیتی را دور کرد.

 

همچنین لسترسیتی نیز برابر ساوتهمپتون متوقف شد تا ناکامی های قهرمان فصل قبل در لیگ برتر همچنان ادامه داشته باشد

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *