خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / گزارش تمرین پرسپولیس،تمرینات پرسپولیس جدید شد
tamrine perspolis 95

گزارش تمرین پرسپولیس،تمرینات پرسپولیس جدید شد

سبک جدیدی از تمرینات برانکو ایوانکوویچ در تمرین امروز (یکشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس مرور شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس تهران در نوبت عصر از ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. در این تمرین برانکو ترکیبی از تمرینات بدنی و تاکتیکی را برای شاگردانش در نظر گرفته بود.

* بازیکنان قبل از آغاز تمرین در اختیار خودشان بودند و کار با توپ انجام دادند.

* به‌دلیل غیبت مارکو، مربی بدنساز پرسپولیس بازیکنان امروز زیر نظر ایگور پانادیچ، مربی دروازه‌بانان پرسپولیس بدن‌های خود را گرم کردند و سپس در دو گروه تقسیم شدند تا فوتبال در دروازه‌های کوچک را انجام دهند.

* در تمرین امروز پرسپولیس علاوه بر بازیکنان ملی‌پوش حاضر در اردوی تیم ملی، پلی یانسکی و آنتونی گولچ، مدافعان پرسپولیس به‌مانند روز‌های گذشته غایب بودند.

* کمتر از ۲۰ هوادار در تمرین پرسپولیس حضور داشتند و از نزدیک نظاره‌گر تمرین سرخپوشان بودند. هواداران از بابت شکست پرسپولیس مقابل تیم قشقایی شیراز در جام حذفی  بسیار ناراحت بودند و در‌این‌باره با یکدیگر بحث می‌کردند.

* احمد نوراللهی، هافبک میانی پرسپولیس به‌دلیل تکل خطرناک صادق محرمی، مدافع راست پرسپولیس در تمرین امروز به‌شدت از دست او ناراحت شد و بر سر این بازیکن فریاد کشید. نوراللهی به‌دنبال این برخورد برای دقایقی از تمرین پرسپولیس خارج شد و به مداوای پای خود پرداخت.

* سرخپوشان در ادامه تمرینات خود امروز سبک جدیدی از تمرینات برانکو را مرور کردند به‌نوعی که بازیکنان در چهار گروه مختلف تقسیم شده بودند و دو گروه استارت‌های کوتاه و بلند در عرض زمین انجام می‌دادند و گروه‌های بعدی به‌صورت نرم استارت‌های بلند در حالت‌های اوریب می‌زدند.

* برانکو امروز به‌دلیل سرمای هوا با لباس گرم در تمرین سرخپوشان حاضر شد.

* محمود خوردبین، سرپرست پرسپولیس امروز با کادر پزشکی پرسپولیس خوش‌وبش گرمی داشت و با آنها عکس سلفی گرفت.

* تمرین بعدی پرسپولیس فردا در یک نوبت برگزار خواهد شد و سرخپوشان از ساعت ۱۰ صبح در ورزشگاه کاظمی تمرین خواهند کرد.

* پرسپولیس سه‌شنبه در یک دیدار دوستانه از ساعت ۱۶ در ورزشگاه کاظمی به مصاف یکی از تیم‌های شهرستان خلخال خواهد رفت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *