خانه / خبرهای فوتبال خارجی / سیمئونه: آلوس پنالتی گریزمان را حیرت‌آور مهار کرد
simeone

سیمئونه: آلوس پنالتی گریزمان را حیرت‌آور مهار کرد

سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال اتلتیکومادرید پس از پیروزی تیمش در خانه والنسیا، عملکرد دروازه‌بان میزبان را تحسین و تأکید کرد که مردانش بر توپ و میدان مسلط بودند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اتلتیکومادرید هفته هفتم لالیگا را با پیروزی ارزشمندی که با نتیجه 2 بر صفر در ورزشگاه مستایا کسب کرد، پشت سر گذاشت تا موقتاً‌ به صدر جدول رده‌بندی صعود کند. اتلتیکومادرید در حالی این بازی را با گل‌های آنتوان گریزمان و کوین گامیرو برد که در این بازی دو پنالتی داشت که اولین آنها را گریزمان و دومی را گابی به هدر دادند. در واقع دیه‌گو آلوس، دروازه‌بان والنسیا که بهترین پنالتی‌گیر این روزهای لالیگاست، یک بار دیگر نشان داد که چرا به‌عنوان استاد مهار کردن پنالتی در فوتبال اسپانیا معروف شده است.

دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید هم پس از بازی به تمجید از سنگربان اسپانیایی حریف پرداخت، کسی که هفته پیش رکورد بیشترین تعداد پنالتی مهار شده در لالیگا را شکست و در این بازی هم آمارش را به 19 پنالتی مهارشده ارتقا داد.

سیمئونه گفت: فکر می‌کنم اولین پنالتی که مهار شد، نتیجه حرکتی حیرت‌آور از سوی دروازه‌بان والنسیا بود. من به آلوس تبریک می‌گویم، چون اگر والنسیا می‌توانست بازی را مساوی کند، 90 درصد آن به خاطر عملکرد او بود.

پیروزی امروز روخی بلانکو در خانه والنسیا، سومین برد متوالی این تیم در هشت روز اخیر بود. سیمئونه که مردانش پیش از این بازی بایرن مونیخ را در لیگ قهرمانان و دپورتیوو لاکرونیا را در لالیگا شکست داده بودند، ادامه داد: من بازیکنانم را قبل از بازی جمع کردم و به آنها گفتم که قدرت ما در بازی گروهی خوب‌مان است. اگر بازیکنان ما مردانه بازی کنند، نتیجه‌اش همان چیزی می‌شود که می‌بینید. منهای چند دقیقه اول این بازی من فکر می‌کنم که اتلتیکومادرید بر بازی مسلط بود.

چزاره پراندلی، سرمربی جدید والنسیا که شب گذشته رسماً قراردادش را با این تیم امضا کرد، بازی تیم جدیدش برابر اتلتیکومادرید را از روی سکوها تماشا کرد. سیمئونه با خوش‌آمدگویی به همتای ایتالیایی‌اش برای ورود به لالیگا عنوان کرد: من یک بار با پراندلی زمانی که در ترکیه بود، صحبت کردم. من شیوه کاری او را دیده‌ام و فکر می‌کنم که تفکرات خوبی دارد. برای پراندلی و والنسیا آرزوی موفقیت می‌کنم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *