پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23086 11 مهر 1395 ساعت [ 22:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

میلان ۴-۳ ساسولو،برد دراماتیک میلان

تیم میلان که در خانه از حریف خودش عقب افتاده بود در عرض ۸ دقیقه موفق شد سه گل بثمر برساند تا یک بازگشت خیره کننده را در مقابل چشم ۳۶ هزار هوادار حاضر در سن سیرو رقم بزند. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های میلان و ساسولو از هفته هفتم سری آ […]

تیم میلان که در خانه از حریف خودش عقب افتاده بود در عرض ۸ دقیقه موفق شد سه گل بثمر برساند تا یک بازگشت خیره کننده را در مقابل چشم ۳۶ هزار هوادار حاضر در سن سیرو رقم بزند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم های میلان و ساسولو از هفته هفتم سری آ در ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه سن سیرو به مصاف یکدیگر رفتند.

لحظات حساس بازی

دقیقه ۹: بازی خوب میلان نتیجه داد و بوناونتورا موفق شد روی یک حرکت فردی دروازه ساسولو را باز کند.

دقیقه ۱۱: تیم مهمان تنها دو دقیقه بعد روی اشتباه آباته و توسط پولیتانو موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.

دقیقه ۲۲: ساسولو به گل دوم خودش دست یافت اما داور این گل را به دلیل خطای هند بازیکن ساسولو به درستی مردود اعلام کرد.

دقیقه ۵۴: بازیکن ساسولو کرنر را با پاس کوتاه به پیگرینی رساند. این بازیکن هم توپ را به روی دروازه فرستاد که آسربی موفق شد با یک ضربه والی دروازه دوناروما را باز کند.

دقیقه ۵۶: تیم مهمان از سردرگمی بازیکنان میلان استفاده کرد و توسط پیگرینی روی یک حرکت خوبی دروازه میلان را برای بار سوم باز کرد تا در عرض ۲ دقیقه اختلاف را به دو گل برساند.

دقیقه ۶۹: میلان به دلیل خطا روی نیانگ صاحب یک ضربه پنالتی شد که باکا توانست آن را به گل تبدیل کند تا اختلاف به یک گل برسد.

دقیقه ۷۳: نیمه دوم طوفانی این بازی ادامه پیدا کرد و لوکاتلی که تازه به میدان آمده بود روی یک ضربه کرنر توانست گل سوم میلان را بثمر برساند تا بازی به تساوی کشیده شود.

دقیقه ۷۷: میلان که روحیه زیادی گرفته بود به حملات خودش ادامه داد و توسط پالتا موفق شد در عین ناباوری از ساسولو پیش بیفتد. میلان ضربه کرنر را با پاس کوتاه به نیانگ رساند. سانتر نیانگ به پالتا در دهانه دروازه رسید و این بازیکن با ضربه سر گل چهارم را برای میلان بثمر رساند تا این تیم در عرض تنها ۸ دقیقه بازی ۱-۳ باخته را با پیروزی ۴-۳ عوض کند.

میلان با این بازگشت خیره کننده ۱۳ امتیازی شد و در رده پنجم جدول سری آ جای گرفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت