پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23117 12 مهر 1395 ساعت [ 11:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قوچان نژاد : آماده بازی با ازبکستان هستم

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان از حریف بعدی این تیم در راه انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ تعریف و تمجید کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا قوچان‌نژاد پیش از آغاز تمرین امروز (دوشنبه) تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: من شب گذشته دیر وقت به اردو رسیدم و این اولین تمرین من […]

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان از حریف بعدی این تیم در راه انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ تعریف و تمجید کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا قوچان‌نژاد پیش از آغاز تمرین امروز (دوشنبه) تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: من شب گذشته دیر وقت به اردو رسیدم و این اولین تمرین من است. آن‌طور که شنیدم بازیکنان آماده هستند و اردوی خوبی هم در ارمنستان داشتند. ما آماده بازی با ازبکستان هستیم.

وی ادامه داد: ازبکستان تیم خیلی خوبی است. سال گذشته با آنها یک بازی دوستانه داشتیم و درست است بردیم، اما بازی سختی بود. ازبک‌ها از نظر فیزیکی بسیار قوی هستند و یک بار هم در ایران به آنها باخته‌ایم. ازبکستان تیمی قوی است و بی‌خود در صدر جدول گروه ما قرار ندارد. ازبک‌ها تیم قدرتمندی دارند که امیدوارم مقابل آنها بتوانیم نتیجه بگیریم.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اینکه آیا خودش برای بازی با ازبکستان آماده است یا نه، گفت: بله، من آماده‌ام. بازی باشگاهی سختی هم داشتم، اما از نظر فنی و بدنی آماده‌ام که ان‌شاءالله با ریکاوری خوب خودم را برای بازی روز پنجشنبه آماده خواهم کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت