پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23133 12 مهر 1395 ساعت [ 18:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونی در تیم ساوت گیت هم کاپیتان خواهد ماند

سرمربی جدید تیم ملی انگلیس از قدرت رهبری وین رونی تمجید کرد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، گرت ساوت گیت که پس از کناره گیری سم آلاردایس به صورت موقت هدایت تیم ملی انگلیس را بر عهده گرفته عنوان کرده در مورد حفظ وین رونی به عنوان کاپیتان تیم شکی نداشته است. ساوت گیت […]

سرمربی جدید تیم ملی انگلیس از قدرت رهبری وین رونی تمجید کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، گرت ساوت گیت که پس از کناره گیری سم آلاردایس به صورت موقت هدایت تیم ملی انگلیس را بر عهده گرفته عنوان کرده در مورد حفظ وین رونی به عنوان کاپیتان تیم شکی نداشته است.

ساوت گیت به نقل از فورفورتو در نشست خبری امروز خود درباره نقش رونی گفت:

راجع به نقش رونی در زمین صحبت نمی کنم چون برنامه های ما برای حریفان مشخص می شود اما دادن بازوبند کاپیتانی به او تصمیم آسانی بود. من دو سال است که هدایت تیم زیر ۲۱ ساله های انگلیس را بر عهده داشتم و با افراد زیادی در اتحادیه و اطراف تیم ملی صحبت کردم و همه گفتند رونی در بین این گروه از بازیکنان انگلیس رهبر فوق العاده ای است.

مهمترین چیز در حال حاضر رهبری در داخل و خارج زمین است. فکر می کنم رونی در دو سال اخیر توانسته وظابف خودش به عنوان کاپیتان را به خوبی انجام دهد. روشی که در این پست به بلوغ رسیده واقعا تاثیرگذار است. شکی در حفظ رونی به عنوان کاپیتان نداشتم.

زمانی که در تیم ملی بازی می کردم رونی طهور باورنکردنی به فوتبال انگلیس داشت. می توانم بازی مقابل ترکیه در ساندرلند و تاثیری که روی بازی گذاشت را به یاد بیاورم. باید بگویم، بدون اینکه بخواهم بی احترامی کنم، کاراکتر فعلی رونی در قیاس با دوران ابتدای فوتبالش کاملا در تضاد است. روشی که بالغ شده، روشی که با فصاحت صحبت می کند، درکش از چیزهایی که گروه از او به عنوان کاپیتان و رهبر نیاز دارد واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد. بیشتر از این نمی توانستم از صحبتی که با هم داشتیم تحت تاثیر قرار بگیرم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت