خانه / فوتبال ایران / جام حذفی ایران / مرور نتایج دور سوم جام حذفی 95 و نمودار جدول و برنامه بازی های دور بعد
hazfi cup

مرور نتایج دور سوم جام حذفی 95 و نمودار جدول و برنامه بازی های دور بعد

با انجام آخرین دیدار از مرحله سوم جام حذفی، تیم‌های صعودکننده به مرحله بعدی، حریفان خود را شناختند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور پس از عبور از مرحله سوم، حالا در آستانه آغاز مرحله یک شانزدهم نهایی است. 32 تیم از مرحله سوم به سلامت عبور کردند و حریفان خود را شناختند. ادامه این مسابقات، منوط به اعلام تاریخ جدید از سوی سازمان لیگ است.

در مرحله قبلی، نتایج جالبی به‌دست آمد. از پیروزی ماشین‌سازی تبریز با 11 گل مقابل تیم اتحاد لردگان گرفته تا حذف ناباورانه استقلال خوزستان به‌عنوان قهرمان و پرسپولیس به‌عنوان نایب قهرمان لیگ پانزدهم از گردونه مسابقات. همچنین ذوب‌آهن که مدافع عنوان قهرمانی است، با خوش‌شانسی از ضیافت پنالتی‌ها به یک شانزدهم نهایی رسید و استقلال با ارائه یک بازی هوشمندانه، اما محتاط موفق به کسب پیروزی شد.

– نتایج کامل مرحله سوم جام حذفی را در زیر می‌خوانید:

* اتحاد لردگان  2 – ماشین سازی تبریز 11
* آینده‌سازان برق شیراز  یک –  فجرسپاسی شیراز صفر
* زاگرس یاسوج صفر – فولاد یزد یک
*غذای سبز مشهد صفر – سپاهان اصفهان 4
* بادران تهران 2 – پاراگ صفر
* پیکان تهران 2 – هف سمنان صفر
* نفت تهران 7 – مهرگان دره‌شهر یک
* شهرداری بوشهر صفر (5) – ذوب‌آهن اصفهان صفر(6)
* خونه‌به‌خونه بابل 2 – شاهین بندرعامری صفر
* تراکتورسازی تبریز 2 – فولاد یاسوج صفر
* امیدشهرداری‌ اراک صفر – گسترش فولاد تبریز 5
* قشقایی شیراز یک (6) – پرسپولیس تهران یک (5)
* ایرانجوان بوشهر صفر – نفت امیدیه یک
* بادران‌نوین تهران صفر – سایپا 2
* استقلال خوزستان صفر – نفت‌وگاز گچساران یک
* عقاب تبریز صفر – فولاد خوزستان یک
* ملوان‌نوین‌ بندرانزلی صفر – استقلال تهران 2
* سفیرآبیک قزوین صفر – صبای قم 2
* آلومینیوم اراک – شهید کریمی جویبار (انصراف شهید کریمی)
* استقلال اهواز – اکسین البرز (انصراف استقلال اهواز)
* مس رفسنجان – نفت نوین آبادان (انصراف نفت نوین)
* شهرداری ماهشهر – سیاه‌جامگان مشهد (انصراف سیاه‌جامگان)
* راه‌آهن – شهرداری بندرعباس (انصراف شهرداری بندرعباس)
* ملوان بندرانزلی – گیتی‌پسند اصفهان (انصراف گیتی‌پسند)
* نفت مسجدسلیمان – استقلال آبی تهران (انصراف استقلال آبی)
* پدیده مشهد – شهباز نوژن البرز (انصراف شهباز نوژن)
* پارس جم جنوبی – نیروی زمینی (انصراف پارس جم جنوبی)
* شهرداری تبریز – صنعت نفت آبادان (انصراف صنعت نفت آبادان)
* شهرداری فومن – سپیدرود رشت (انصراف سپیدرود)
* نساجی مازندران – شهرداری ارومیه (انصراف شهرداری ارومیه)
* شهدای گروس بیجار – گل‌گهر سیرجان (انصراف شهدای گروس بیجار)
* مس کرمان – خیبر خرم‌آباد (انصراف خیبر)

با این حساب در مرحله یک شانزدهم نهایی، تیم‌ها به این شکل مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند:

بازی اول: ذوب‌آهن اصفهان – اکسین البرز (میزبان با قرعه‌کشی مشخص می‌شود)
بازی دوم: ماشین‌سازی تبریز – خونه‌به‌خونه بابل (میزبان: ماشین‌سازی تبریز)
بازی سوم: گسترش فولاد تبریز – مس رفسنجان (میزبان گسترش فولاد تبریز)
بازی چهارم: نفت امیدیه – شهرداری ماهشهر (میزبان: ورزشگاه شهدای نفت امیدیه)
بازی پنجم: فولاد خوزستان – فولاد یزد (میزبان با قرعه‌کشی مشخص می‌شود)
بازی ششم: نفت‌وگاز گچساران – راه‌آهن تهران (میزبان: نفت‌و‌گاز گچساران)
بازی هفتم: قشقایی شیراز – آینده‌سازان برق شیراز (میزبان با قرعه‌کشی مشخص می‌شود)
بازی هشتم: ملوان بندرانزلی – تراکتورسازی تبریز (میزبان با قرعه‌کشی مشخص می‌شود)
بازی نهم: سایپای تهران – بادران تهران (میزبان: سایپا)‌
بازی دهم: نفت مسجدسلیمان – پدیده خراسان (میزبان با قرعه‌کشی مشخص می‌شود)
بازی یازدهم: سپاهان اصفهان – پارس جم‌جنوبی‌ (میزبان: سپاهان اصفهان)
بازی دوازدهم: آلومینیوم اراک – پیکان تهران (میزبان با قرعه‌کشی مشخص می‌شود)
بازی سیزدهم: شهرداری تبریز – شهرداری فومن (میزبان با قرعه‌کشی مشخص می‌شود)
بازی چهاردهم: نساجی مازندران – نفت تهران (میزبان با قرعه‌کشی مشخص می‌شود)
بازی پانزدهم: صبای قم – گل‌گهر سیرجان (میزبان با قرعه‌کشی مشخص می‌شود)
بازی شانزدهم: استقلال – مس کرمان (میزبان: استقلال)

برنامه یک‌هشتم نهایی نیز به شکل زیر است:

* برنده بازی اول – برنده بازی دوم
(ذوب‌آهن اصفهان – اکسین البرز با ماشین‌سازی تبریز – خونه‌به‌خونه بابل)

* برنده بازی سوم – برنده بازی چهارم
(گسترش فولاد تبریز – مس رفسنجان با نفت امیدیه – شهرداری ماهشهر)

* برنده بازی پنجم – برنده بازی ششم
(فولاد خوزستان – فولاد یزد با نفت‌وگاز گچساران – راه‌آهن تهران)

* برنده بازی هفتم – برنده بازی هشتم
(قشقایی شیراز – آینده‌سازان برق شیراز با ملوان بندرانزلی – تراکتورسازی تبریز)

* برنده بازی نهم – برنده بازی دهم
(سایپا تهران – بادران تهران با نفت مسجدسلیمان – پدیده خراسان)

* برنده بازی یازدهم – برنده بازی دوازدهم
(سپاهان اصفهان – پارس جم جنوبی‌ با آلومینیوم اراک – پیکان تهران)

* برنده بازی سیزدهم – برنده بازی چهاردهم
(شهرداری تبریز – شهرداری فومن با نساجی مازندران – نفت تهران)

*برنده بازی پانزدهم – برنده بازی شانزدهم
(صبای قم – گل‌گهر سیرجان با استقلال – مس کرمان)

نمودار سمت راست جدول جام حذفی در مرحله یک شانزدهم نهایی

نمودار سمت چپ جدول جام حذفی در مرحله یک شانزدهم نهایی

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *