پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23168 13 مهر 1395 ساعت [ 13:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حکم تجدید نظر محرومیت شاراپووا امروز اعلام می شود

دادگاه عالی ورزش حکم ماریا شاراپووا، تنیس باز به نام جهان را بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه) اعلام خواهد کرد. سایت تیفوسی به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از یورو اسپورت، ماریا شاراپووا 29 ساله که پنج بار تاکنون قهرمان گرند اسلم تنیس شده است، در ماه مارس تست دوپینگ مثبت داشت. او از ماده ملدونیوم […]

دادگاه عالی ورزش حکم ماریا شاراپووا، تنیس باز به نام جهان را بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه) اعلام خواهد کرد.

سایت تیفوسی به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از یورو اسپورت، ماریا شاراپووا 29 ساله که پنج بار تاکنون قهرمان گرند اسلم تنیس شده است، در ماه مارس تست دوپینگ مثبت داشت. او از ماده ملدونیوم استفاده کرده بود.

فدراسیون جهانی تنیس، شاراپووا را برای دو سال محروم کرد. او برای کوتاه‌تر شدن محرومیتش به دادگاه عالی ورزش اعتراض کرد. شاراپووا اعلام کرد به دلایل پزشکی از ملدونیوم استفاده می‌کرد و از ممنوع شدن آن از ژانویه 2016 اطلاع نداشته است.

او در  المپیک 2012 لندن مدال نقره کسب کرد. حکم شاراپووا امروز (سه شنبه) حدود ساعت یک بعد از ظهر به وقت گرینویچ اعلام می‌شود.

فدراسیون جهانی تنیس دلیل شاراپووا برای مصرف ملدونیوم را نپذیرفته و اعلام کرده است این ماده در لیست وادا قرار گرفته بوده و از چند ماه قبل از ممنوعیت ملدونیوم ورزشکاران به این لیست دسترسی داشتند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت