پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23188 13 مهر 1395 ساعت [ 21:49 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اوبامیانگ : دو بار به پاری سن ژرمن نه گفتم

مهاجم گابنی بوروسیا دورتموند فاش کرد دو بار در دو سال گذشته پیشنهاد پاری سن ژرمن را رد کرده است. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، پیر امریک اوبامیانگ در این فصل با زدن پنج گل، در کنار خاویر هرناندس، روبرت لواندوفسکی، وداد ایبسویچ و آنتونی مودست، در صدر جدول گلزنان بوندسلیگا […]

مهاجم گابنی بوروسیا دورتموند فاش کرد دو بار در دو سال گذشته پیشنهاد پاری سن ژرمن را رد کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، پیر امریک اوبامیانگ در این فصل با زدن پنج گل، در کنار خاویر هرناندس، روبرت لواندوفسکی، وداد ایبسویچ و آنتونی مودست، در صدر جدول گلزنان بوندسلیگا قرار دارد. او در تیم ملی فوتبال کشورش نیز طی 50 بازی توانسته است 21 گل به ثمر برساند.

اوبامیانگ درباره پیشنهاداتی که در تابستان داشته است به صحبت پرداخت و گفت: پاری سن ژرمن دو سال است که به دنبال من بوده است و سال گذشته نیز پیشنهاد داده بودند. هر دو سال پیشنهاد آنها را رد کردم. هر چند رد کردن پیشنهاد تیمی چون پاری سن ژرمن کار آسانی نیست. آنها به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان هستند و این برای بازیکنی مثل من خوب است. به هر حال شرایط طوری پیش رفت که جانشین زلاتان در پاریس نشوم (باخنده).

اوبامیانگ ادامه داد: از اکنون نمی توانم درباره آینده حضورم در پاری سن زرمن صحبت کنم. هنوز خیلی زود است و تمرکز من در حال حاضر روی دورتموند است. شاید روزی به پاری سن ژرمن و در پاریس بازی کنم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت