خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / رونی: از صحبت درباره تغییر پست خسته شده ام
rooney england

رونی: از صحبت درباره تغییر پست خسته شده ام

وین رونی، ستاره و کاپیتان منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس، اعتراف کرد از بحث های ماه های اخیر در رابطه با پست مناسب وی خسته شده است.

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، بعد از گماردن رونی در خط میانی توسط فان خال در اواخر فصل قبل و تکرار این موضوع توسط روی هاجسو ن در یورو 2016، به نظر می رسد مورینیو نیز هنوز نمی داند باید از رونی در کدام منطقه استفاده کند.

رونی گفت: “من نباید در این رابطه صحبت کنم و گرت ساوت گیت مسئول این تصمیم گیری است. البته باید عنوان کنم از این موضوع که باید به عنوان مهاجم، هافبک یا در پست شماره 10 به میدان بروم، کمی خسته شده ام. بارها به این سوال پاسخ داده ام و همیشه جواب من یکسان بوده است.

این موضوع بر عهده سرمربی است. در این میان، من تصمیم گیرنده نیستم و بر اساس تصمیمی که سرمربی گرفت، تلاش می کنم تا بهترین نمایش را ارائه دهم. فوتبال شغل من است و من عاشق آن هستم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا دوباره به ترکیب اصلی شیاطین سرخ بازگردم”.

وین رونی، همچنین با اشاره کردن به نام راشفورد به عنوان آینده فوتبال انگلیس گفت: “از نظر من بسیار مهم است که بازیکان جوان تحسین شوند توانایی راشفورد که من شاهد آن هستم، وی را لایق تعریف فراوان دانسته و معتقدم دلیلی برای عدم درخشش او در آینده وجود ندارد”.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *