پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23219 14 مهر 1395 ساعت [ 12:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هیگواین: مشکلی با فحش ها و انتقادها ندارم

گونزالو هیگواین، مهاجم آرژانتینی در مورد انتقادات از عملکرد خودش صحبت کرد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، بازیکن آرژانتینی اعتقاد دارد که قرار نیست همه از او حمایت کنند و انتقادات طبیعی است. وی اظهار داشت: وقتی موقعیت تک به تک را از دست می دهم برخی از من انتقاد می کنند اما هرگز […]

گونزالو هیگواین، مهاجم آرژانتینی در مورد انتقادات از عملکرد خودش صحبت کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، بازیکن آرژانتینی اعتقاد دارد که قرار نیست همه از او حمایت کنند و انتقادات طبیعی است. وی اظهار داشت:

وقتی موقعیت تک به تک را از دست می دهم برخی از من انتقاد می کنند اما هرگز نسبت به آن چیزی که هستم مردد نمی شوم. به تلاش ادامه می دهم. پیش از آن که بازیکن فوتبال باشم یک آسان هستم. مثل همه حق زندگی کردن دارم. فوتبال زندگی من است اما مسائل مهمتری هم وجود دارند. اگر مردم این گونه خوشحال می شوند، می توانند فحش بدهند و انتقاد کنند، مشکلی ندارم.

هیگواین در ادامه گفت که اتفاقات اخیر و انتقادات هرگز روی او تاثیری نگذاشته است:

در هفت بازی می گویند که بازیکن خوبی هستی یا بد. اگر گل بزنی بازیکن خوبی هستی و اگر موقعیت از دست بدهی افتضاح قلمداد می شوی. اعتمادم به خودم و آنهایی که به من تردید دارند و خواهند داشت را از دست نمی دهم. باید به جلو حرکت کنیم و تلاش می کنیم که هواداران را خوشحال کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت