پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23230 14 مهر 1395 ساعت [ 18:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین استقلال ، علی منصور با کت و شلوار امد!!!

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در تمرین تیمش، نقش مهاجم را به‌عهده داشت. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین استقلال پس از 3 روز استراحت امروز (چهارشنبه) از ساعت 16 در زمین شماره 2 آزادی برگزار شد. * حدود 20 هوادار استقلال بیرون از ورزشگاه آزادی نتوانستند مجوز حضور در این تمرین را […]

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در تمرین تیمش، نقش مهاجم را به‌عهده داشت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین استقلال پس از 3 روز استراحت امروز (چهارشنبه) از ساعت 16 در زمین شماره 2 آزادی برگزار شد.

* حدود 20 هوادار استقلال بیرون از ورزشگاه آزادی نتوانستند مجوز حضور در این تمرین را پیدا کنند اما پس از گذشت 30 دقیقه به آنها اجازه داده شد تا در محل تمرین حضور داشته باشند.

* علیرضا منصوریان با تیپ جدید و با یک دست کت و شلوار آبی در محل تمرین استقلال حضور یافت. هنگامی که مربیان و بازیکنان سرمربی استقلال را دیدند، به او گفتند: چه خوش تیپ شده‌ای!

* تمرین با صحبت‌های منصوریان آغاز شد و سرمربی استقلال به مدت 10 دقیقه با شاگردانش صحبت کرد. منصوریان ضمن تشریح تمرینات برای شاگردانش، از آنها خواست که همه فکر و ذکرشان به بازی با سیاه‌جامگان مشهد باشد.

* هنگامی که صحبت‌های منصوریان به پایان رسید، بازیکنان استقلال دست زدند.

* همزمان با تمرین استقلال، اعضای تیم ملی کاراته نیز مشغول تمرین در اطراف زمین شماره 2 بودند.

* پیش از آنکه تمرینات به صورت جدی آغاز شود، بازیکنان در گروه‌های مختلف مشغول بازی تنیس‌ فوتبال بودند که در این بخش، بازیکنان با یکدیگر کری داشتند.

* روزبه چشمی با تاخیر چند دقیقه‌ای در محل تمرین حاضر شد و به تمرینات اختصاصی پرداخت.

* بازیکنان ابتدا زیر نظر استیو جونز به کارهای کششی پرداخته و سپس در 4 دروازه کوچک، فوتبال تحت فشار را انجام دادند.

* پس از این آیتم بازیکنان در دو گروه سبز فسفوری و صورتی، بازی فوتبال را انجام دادند.

* علیرضا منصوریان به صورت جداگانه با سیدمهدی رحمتی و خسرو حیدری، صحبت کرد. این گفت‌وگو در حالی انجام شد که در روزهای گذشته، نقل‌قولی از سوی سرمربی استقلال منتشر شد در این مورد که در برنامه سه ساله آینده‌اش جایی برای رحمتی و حیدری نمی‌بیند.

* دروازه‌بان‌های استقلال به تناوب زیر نظر مربی دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاصی را انجام دادند.

* نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا از نزدیک نظاره‌گر تمرین استقلال بودند.

* اندک تماشاگران حاضر در محل تمرین در خصوص شایعه پیوستن محمدرضا خلعتبری به استقلال و بازگشت سجاد شهباززاده صحبت می‌کردند.

* بختیار رحمانی از اینکه از صحبت‌هایش در خبرگزاری تسنیم سوءبرداشت‌های متفاوتی شده بود، ناراحت بود. این بازیکن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با ناراحتی گفته بود نمی‌دانم چرا این همه در مورد پیراهن بحث می‌کنند در حالی که حرفش را شفاف زده بود.

* در بخش فوتبال مهدی رحمتی نقش مهاجم را بازی کرد.

* تمرین استقلال فردا نیز پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت