پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23234 14 مهر 1395 ساعت [ 19:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لو: بعد از پایان کارم در تیم ملی آلمان به بوندس‌لیگا برنمی‌گردم

سرمربی تیم ملی آلمان می‌گوید بعد از پایان کارش در رده ملی، تمایلی برای مربیگری در باشگاه‌های فوتبال کشورش ندارد. سایت تیفوس یبه گزارش خبرگزاری تسنیم، یواخیم لو احتمال ورودش به فوتبال باشگاهی آلمان پس از پایان قراردادش با اتحادیه فوتبال این کشور را رد کرد و اینکه الان به تمدید مدت حضورش در جمع […]

سرمربی تیم ملی آلمان می‌گوید بعد از پایان کارش در رده ملی، تمایلی برای مربیگری در باشگاه‌های فوتبال کشورش ندارد.

سایت تیفوس یبه گزارش خبرگزاری تسنیم، یواخیم لو احتمال ورودش به فوتبال باشگاهی آلمان پس از پایان قراردادش با اتحادیه فوتبال این کشور را رد کرد و اینکه الان به تمدید مدت حضورش در جمع ژرمن‌ها هم فکر نمی‌کند.

لوی 56 ساله که 10 سال پیش سکان هدایت تیم ملی آلمان را از یورگن کلینزمن تحویل گرفت و دو سال پیش در برزیل با این تیم قهرمان جهان شد تا پایان جام جهانی 2018 با اتحادیه فوتبال آلمان قرارداد دارد، اما رئیس این اتحادیه رینهارد گریندل، ماه گذشته از تمایل خود برای تمدید قرارداد دستیار پیشین کلینزمن خبر داد.

به‌هر حال چه بعد از جام جهانی 2018 یا مدتی طولانی‌تر، سرمربی پیشین تیم فوتبال اشتوتگارت قصد ندارد که در پایان کارش در رده ملی به فوتبال باشگاهی آلمان برگردد.

سرمربی ژرمن‌ها در پاسخ به خبرنگار سایت «فونکه مدینگروپه» مبنی بر اینکه آیا او نسبت به قبول هدایت یک تیم بوندس‌لیگایی دیگر بی‌میل است، گفت: بله، درست است. من با این موضوع که تغییر سرمربی گاهی اوقات می‌تواند به نفع تیم باشد موافقم، اما به همین اندازه معتقدم که این کار باید منصفانه و درست انجام شود، اما متأسفانه من هرگز چنین چیزی را احساس نکرده‌ام.

لو با ابراز خرسندی از تمایل اتحادیه فوتبال آلمان برای تمدید قراردادش، گفت فعلاً به این موضوع فکر نمی‌کند، چون تمام تمرکزش روی بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2018 برای رساندن ژرمن‌ها به روسیه است.

وی که شاگردانش در دو بازی بعدی خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 به ترتیب برابر جمهوری چک و ایرلندشمالی قرار خواهند گرفت، اظهار داشت: اعتماد اتحادیه فوتبال مایه افتخار من است، اما در حال حاضر نیازی به تمدید قرارداد من نیست. فعلاً و قبل از هرچیز من به جام جهانی روسیه فکر می‌کنم و برای رسیدن به آن انگیزه زیادی دارم. من می‌خواهم از قهرمانی که سال 2014 کسب کردیم، دفاع کنم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت