پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23240 14 مهر 1395 ساعت [ 20:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایسکو: به ترکیب اصلی بازنگردم از رئال‌مادرید می‌روم

هافبک اسپانیایی قهرمان اروپا اعلام کرد در صورتی که به ترکیب اصلی کهکشانی‌ها راه پیدا نکند، از این تیم خواهد رفت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایسکو در گفت‌و‌‎گو با شبکه رادیویی «کوپه» اسپانیا در پاسخ به این پرسش که «با توجه به میزان دقایقی که این فصل بازی کرده‌ای، آیا به فکر جدایی […]

هافبک اسپانیایی قهرمان اروپا اعلام کرد در صورتی که به ترکیب اصلی کهکشانی‌ها راه پیدا نکند، از این تیم خواهد رفت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایسکو در گفت‌و‌‎گو با شبکه رادیویی «کوپه» اسپانیا در پاسخ به این پرسش که «با توجه به میزان دقایقی که این فصل بازی کرده‌ای، آیا به فکر جدایی از رئال‌مادرید در ماه ژانویه هستی؟» گفت: ترک برنابئو در پنجره نقل و انتقالات زمستانی، گزینه‌ای است که به آن فکر نمی‌کنم. به این سادگی تسلیم نخواهم شد، اما در پایان فصل اگر ببینم که خیلی به من بازی نمی‌رسد، به گزینه‌هایی که دارم، نگاه خواهم کرد.

وی افزود: من 24 ساله هستم و اگر نتوانم جایی در ترکیب 11 نفره برای خودم پیدا کنم، ترجیح می‌دهم از رئال‌مادرید بروم. می‌دانم قادر به انجام چه کارهایی هستم و اگر نتوانم در رئال توانایی‌هایم را به نمایش بگذارم، در تیمی دیگر شانسم را امتحان خواهم کرد. از بودن در مادرید خوشحالم، اما به عنوان یک فوتبالیست دوست دارم، پیشرفت کنم و اگر نتوانم در رئال به این هدفم برسم، مشکلی برای ترک برنابئو ندارم. باز تأکید می‌کنم که اولویت من، رسیدن به موفقیت با رئال‌مادرید است.

هافبک اسپانیایی سفیدپوشان مادریدی در واکنش به این پرسش که «آیا فکر می‌کنید که زین‌الدین زیدان رفتار ناعادلانه‌ای با تو داشته است؟» عنوان کرد: اینطور نیست و زیدان رفتار ناعادلانه‌ای با من نداشته است. او هر کسی را که شایسته باشد، در ترکیب قرار می‌دهد. من در زمان آنچلوتی هم جایگاه ثابتی در تیم نداشتم و در مورد دوره بنیس و زیدان هم این موضوع صدق می‌کند. من، خودم را مسئول قرار نگرفتن در ترکیب 11 نفره می‌دانم. زیدان گفت که نسبت به من علاقه دارد و حالا این به من بستگی دارد که سخت کار کنم.

ایسکو در خصوص سوت‌های انتقادی که هواداران رئال در جریان تساوی یک بر یک یکشنبه این تیم برابر ایبار نثار او کردند، گفت: من هم سوت‌های هواداران را شنیدم و ناراحتم کرد، اما هواداران ما از بازیکنان‌شان مطالباتی دارند. وقتی آنها رونالدو را با سوت‌های‌شان مورد لطف قرار می‌دهند، مگر می‌شود چنین رفتاری با بازیکنان دیگر نداشته باشند؟ قرار نیست با این سوت زدن‌ها سبک بازی خودم را عوض کنم. من انسان باشهامتی هستم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت