پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23304 16 مهر 1395 ساعت [ 13:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ناظم الشریعه : قرار داد من قیمت 120 میلیون با کسورات است

 سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان به موضوع برکناری‌اش پس از شکست مقابل اسپانیا و شایعه ارائه این درخواست از سوی سرپرست تیم، واکنش نشان داد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، محمد ناظم‌الشریعه در مورد اینکه آیا برای تمدید قراردادش با او صحبتی شده است یا نه، اظهار داشت: قرارداد ما تا جام جهانی بود. […]

 سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان به موضوع برکناری‌اش پس از شکست مقابل اسپانیا و شایعه ارائه این درخواست از سوی سرپرست تیم، واکنش نشان داد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، محمد ناظم‌الشریعه در مورد اینکه آیا برای تمدید قراردادش با او صحبتی شده است یا نه، اظهار داشت: قرارداد ما تا جام جهانی بود. با این حال روزی که ما برگشتیم، با آقای ساکت (مدیر سازمان تیم‌های ملی) صحبتی انجام شد که پس از مراسم عزاداری به فدراسیون فوتبال برویم تا در خصوص جام جهانی و کارهایی که باید انجام شود، صحبت کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره اینکه گفته می‌شود دوران، مربی بدنساز این تیم قرارداد ندارد و قرارداد خود او هم ۸۰ میلیون تومان است، گفت: دوارن و سایر اعضای کادرفنی قرارداد دارند. قرارداد من هم ۱۲۰ میلیون تومان است که کسورات دارد و از این قرارداد کم می‌شود.

وی در واکنش به این مسئله که مهدی تاج گفته بود پس از شکست ۵ بر یک مقابل اسپانیا از او خواسته بودند ناظم‌الشریعه را برکنار کند و بحثی شد که این پیشنهاد عباس ترابیان، سرپرست تیم ملی بوده و به‌دنبال آن تکذیب هم شد، خاطرنشان کرد: ترابیان که خودش آنجا بود و من بعید می‌دانم این موضوع اتفاق افتاده باشد. اصلاً برای ما این صحبت‌ها مهم نبود، چون به کاری که می‌کردیم اطمینان داشتیم و بچه‌ها هم همین‌طور بودند. وقتی شما با اعتماد و اعتقاد کاری را انجام دهید، خوب هم نتیجه می‌گیرید. به نظرم ما در بازی با اسپانیا هم شرایط خوبی داشتیم، اما روی اشتباهات فردی خودمان باختیم. دیر شروع کردن ما، تدارکات نه‌چندان خوب و اینکه تیم‌های دیگر زودتر به کلمبیا رفته بودند و خودشان را با ساعت وفق داده بودند، روی عملکردشان تأثیرگذار بود. ما هم رفته رفته شرایط‌مان بهتر شد.

ناظم‌الشریعه در پاسخ به این سؤال که پس از تماشای دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ازبکستان نظرش در خصوص مربیان ایرانی و خارجی چیست، گفت: من قیاس نمی‌کنم. هیچ مربی نباید مقایسه شود. مجموعاً می‌گویم وقتی می‌توانیم از مربی ایرانی استفاده کنیم، چرا باید به سراغ مربی خارجی برویم؟ من به کی‌روش احترام می‌گذارم و اکنون تفاوتی وجود دارد که همه احساس می‌کنند و باید این را در نظر گرفت. کی‌روش یکی از صحبت‌هایی که من از او شنیدم و همیشه برای بچه‌های فوتسال می‌گویم، این بود که کی‌روش فقط روی جزئیات پافشاری دارد. چمن خوب، امکانات و… که روی عملکرد تیم تأثیرگذار است. من اکنون درباره رشته خودم صحبت می‌کنم که فوتسال است و به نظرم در فوتسال همان‌طور که متوجه شدید و ما سوم جهان شدیم، اگر امکانات بهتر از این هم باشد به مربی خارجی نیازی نیست. مگر اینکه از خارجی‌ها به عنوان مشاور استفاده کنیم و می‌شود ارتباط‌های مشاوره‌ای با اسپانیا، برزیل، ایتالیا و… داشت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت