خانه / اخبار فوتبال ایران / گزارش تمرین تیم ملی، بازگشت دوباره به کمپ تیم ملی
tamrine-iran-dar-armanestan

گزارش تمرین تیم ملی، بازگشت دوباره به کمپ تیم ملی

تمرین تیم ملی فوتبال ایران پس از بازگشت از ازبکستان عصر امروز در کمپ تیم‌های ملی پیگیری شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، تیم ملی فوتبال ایران که موفق شد شب گذشته ازبکستان را در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی شکست دهد، بامداد امروز به ایران بازگشت و از عصر امروز به‌منظور آماده‌سازی برای دیدار با کره جنوبی تمرینات خود را در کمپ تیم‌های ملی از ساعت ۱۵ از سر گرفت.

* نکته قابل‌توجه اینکه زمان تمرین امروز به‌اندازه‌ای دیر اعلام شد که برخی خبرنگاران پوشش خبری دقایق ابتدایی طی تمرین امروز را از دست دادند.

* تمرین امروز بعد از مدت‌ها در کمپ تیم‌های ملی انجام شد. پس‌ازآنکه کیفیت چمن این کمپ موردانتقاد کادر فنی تیم ملی قرار گرفته بود، تیم ملی کشورمان حدود یک سالی را از این زمین دور بود و تمریناتش را در پژوهشگاه نفت تهران دنبال می‌کرد. بااین‌حال بازگشت بازیکنان به کمپ به‌نوعی آتش تیم ملی با کمپ تیم‌های ملی فوتبال بود.

* در ابتدای ورود به کمپ تجمع موتورسواران که جمعه‌ها بلوار مقابل استادیوم آزادی را به پیست موتورسواری تبدیل می‌کنند، جالب‌توجه بود و این موضوع خودنمایی می‌کرد. ضمن اینکه کمپ تیم‌های ملی نیز به مناسبت ایام محرم با پرچم‌های سیاه‌رنگ و بوی حسینی به خود گرفته است. هوای آفتابی و گرم امروز تهران نیز مزید علت شده بود تا تمرین امروز تیم ملی در شرایط مناسبی برگزار شود.

*‌ ملی‌پوشان امروز به دو گروه تقسیم شده و ۱۱ بازیکن اصلی بازی دیشب به همراه سردار آزمون برای ریکاوری به سالن جیم رفتند و سایرین به‌منظور انجام کارهای تاکتیکی به زمین مسابقه آمدند.

* تیم ملی امروز زردپوش شده و کادر فنی با لباس سبز و کی‌روش با تی‌شرت سورمه‌ای تمرینات را زیرنظر گرفتند.

* در ابتدای تمرین ابتدا دژاگه و انصاری‌فرد به زمین آمدند و به پاسکاری باهم پرداختند و در ادامه سایر بازیکنان نیمکت‌نشین بازی دیشب به زمین چمن آمدند. نکته جالب اینکه امید ابراهیمی از بازیکنان خواست تا به رختکن بازگشته و سپس لحظاتی بعد همه بازیکنان با یکدیگر به زمین آمدند و این‌‌بار کی‌روش در ابتدای همه بازیکنان به زمین وارد شد.

* شرایط کمپ تیم ملی از لحاظ آمادگی چمن به نظر مطلوب رسیده و حداقل دراین‌بین از انتقادهای همیشگی در جریان تمرین خبری نبود.

* در ابتدای تمرین دقایقی پورقاز و جواد نکونام باهم به صحبت پرداختند و کی‌روش هم طراحی تمرینات را برعهده گرفته و کار ملی‌پوشان با کارهای اختیاری و پاسکاری آنها در چند گروه آغاز شد. دراین‌بین پژمان منتظری نیز به سایرین اضافه شد و به انجام کارهای درمانی مشغول شد.

* پس از بازیکنان به‌صورت اختیاری بدن‌های خود را گرم کردند، استارت رسمی تمرین خورده و بازیکنان با دویدن با توپ و استارت‌های کوتاه و بلند تمرینات را آغاز کردند.

*‌ پژمان منتظری که دوران نقاهت را سپری می‌کند، پس‌ازاینکه متوجه شد باکس‌های مربوط به بدنسازی او در بین سایر باکس‌ها نیست، با فیزیوتراپ‌های تیم ملی به شوخی پرداخته و به خنده از یکی از آنها پرسید باکس شماره ۱۵ کجاست؟ پس‌ازآنکه در تیم ملی شماره ۱۵ را بر تن می‌کند به همین دلیل وسایل مربوط به او با همین شماره شناخته می‌شود.

* در اواسط تمرین امروز یک سگ به زمین چمن کمپ تیم‌های ملی آمده، اما پس از چند دقیقه اعضای کادر تیم ملی او را از زمین بیرون کردند.

* ملی‌پوشان در ادامه با بازی آقاوسط پرداخته که دراین‌بین نکونام هم آنها را همراهی می‌کرد. دراین‌بین بازیکنان به ۳ دسته تقسیم شده و پوشیدن کاورهای آبی و طوسی این بازی را در دستورکار قرار دادند، ضمن اینکه جهانبخش با همان لباس زردرنگ خود متمایز از سایرین به تمرین پرداخت.

* پیروانی مدیر تیم ملی امروز در تمرین حضور داشت و برخلاف همیشه بسیار آرام کار را دنبال می‌کرد.

* از همان ابتدای تمرین اخباری و حقیقی از سایرین جدا شده و کارهای اختصاصی دروازه‌بانی انجام دادند.

* در حین یکی از موارد تمرینی شوت دژاگه به‌صورت ابراهیمی برخورد کرد، ضمن اینکه در یک صحنه کی‌روش شخصاً لباس سعید آقایی را مرتب کرده و GPS او را بست.

* در تمرین امروز مارکار آقاجانیان حضور ندارد؛ چراکه وی برای آنالیز بازی کره و قطر راهی سئول شده بود.

* بانوان ملی‌پوش فوتبال ایران نیز در حاشیه تمرین امروز هرازگاهی به گوشه‌ای از زمین آمده و تمرینات را نظاره‌گر شدند.

* تمرینات تیم ملی با استارت‌های کوتاه و بلند در بین موانع ادامه پیدا کرد که دراین‌بین‌ کی‌روش شخصاً کارها را زیر نظر گرفته و به بازیکنان تذکرات فنی می‌داد.

تمرینات تیم ملی ایران برای دیدار با کره جنوبی تا روز سه‌شنبه پشت درهای بسته در تهران ادامه خواهد داشت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *