پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23336 17 مهر 1395 ساعت [ 11:29 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدو: مانند همه اعضای تیم مهم هستم

کاپیتان تیم ملی پرتغال بر اهمیت خود در تیم ملی پرتغال تاکید کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریس رونالدو، کاپیتان و ستاره تیم ملی پرتغال پس از برتری 6 بر صفر تیمش و به ثمر رساندن 4 گل مقابل آندورا در بازی دوم گروه دوم مقدماتی جام‌جهانی 2018 خودش را عضو مهم تیم […]

کاپیتان تیم ملی پرتغال بر اهمیت خود در تیم ملی پرتغال تاکید کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریس رونالدو، کاپیتان و ستاره تیم ملی پرتغال پس از برتری 6 بر صفر تیمش و به ثمر رساندن 4 گل مقابل آندورا در بازی دوم گروه دوم مقدماتی جام‌جهانی 2018 خودش را عضو مهم تیم دانست.

او در پایان بازی گفت: درست مانند سایر اعضا، عضو مهمی از تیم هستم. از اولین بازی ملی تا به حال همیشه سعی کرده‌ام بهترین بازی ممکن را برای پرتغال انجام دهم.با زدن 4 گل، خودم را مفید نشان دادم. خوشحالم که پس از سپری کردن مصدومیت، بازگشت خوبی داشتم.امیدوارم هر 8 مسابقه باقی‌مانده مقدماتی را ببریم.مقابل حریفی که 11 نفره دفاع می‌کرد، زدن گل اول اهمیت بسیاری داشت.خوب شروع کردیم و پس از زدن 2 گل در 5 دقیقه اول، کار برایمان آسان شد.قصد داشتیم به جاده پیروزی برگردیم. از طرفی می‌دانستیم سوئیس پیروز می‌شودو  به همین دلیل با تمام قدرت جنگیدیم.باید احساس غرور کنیم چون خیلی خوب جنگیدیم.

رونالدو در پایان افزود: در این بازی به دستور مربی کمی عقب‌تر از همیشه بازی کردم اما قرار نبود از گلزنی و شراکت در حملات تیم دست بردارم!

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت