پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23342 17 مهر 1395 ساعت [ 11:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشان : وقت برد برابر هلند است

سرمربی تیم ملی فرانسه از برتری پرگل تیمش به وجد آمده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه پس از برتری 4 بریک خانگی تیمش مقابل بلغارستان در بازی هفته دوم گروه اول رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2018 از بازی شاگردانش تمجید کرد و برای هلند، رقیب بعدی آبی‌ها خط […]

سرمربی تیم ملی فرانسه از برتری پرگل تیمش به وجد آمده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه پس از برتری 4 بریک خانگی تیمش مقابل بلغارستان در بازی هفته دوم گروه اول رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2018 از بازی شاگردانش تمجید کرد و برای هلند، رقیب بعدی آبی‌ها خط و نشان کشید.

او گفت: خوشبختانه خیلی زود اشتباه منجر به پنالتی گل شده بلغارستان را جبران کردیم و به 2 گل رسیدیم. لازم بود با حاشیه امنیت به سراغ نیمه دوم برویم که این کار را با زدن گل سوم انجام دادیم.در نیمه دوم فرصت‌های زیادی داشتیم. یک گل دیگر زدیم و می‌توانستیم 2 بار دیگر هم دروازه رقیب را باز کنیم. نمایش خیلی خوبی داشتیم.من از بازی تیم و نتیجه راضی هستم. بازیکنانم قدرت خود  در رده باشگاهی را در لباس ملی تکرار کردند و حالا نوبت پیروزی بر هلند است. با این گل‌ها به زمین آن‌ها می‌رویم  تا پیروز شویم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت