پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23372 17 مهر 1395 ساعت [ 18:08 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازی دوستانه : پرسپولیس 3 – 0 پارس جم جنوبی

پرسپولیس موفق شد در یک بازی تدارکاتی مقابل حریفی از لیگ یک، برنده از زمین خارج شود. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دو تیم فوتبال پرسپولیس و پارس جم‌جنوبی از ساعت 16 در ورزشگاه شهید کاظمی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با برتری 3 بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. […]

پرسپولیس موفق شد در یک بازی تدارکاتی مقابل حریفی از لیگ یک، برنده از زمین خارج شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دو تیم فوتبال پرسپولیس و پارس جم‌جنوبی از ساعت 16 در ورزشگاه شهید کاظمی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با برتری 3 بر صفر سرخپوشان به پایان رسید.

برای پرسپولیس در این بازی، بوژیدار رادوشوویچ، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، حسین ماهینی، محمدامین آرام‌طبع، احمد نورالهی، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، امید عالیشاه، علی علیپور و ولادیمیر پریمیوف وارد زمین شدند.

پرسپولیس با لباس‌های قرمز و تیم میهمان نیز با لباس‌های سفید در زمین حاضر شدند.

در حاشیه این دیدار، علی‌اکبر طاهری که در محل تمرین تیم حضور یافته بود، رفت و روی نیمکت در کنار برانکو ایوانکویچ نشست.

نیمکت ذخیره‌های پرسپولیس به قدری شلوغ شده بود که سرتن چوک، مارکو، ایگور پانادیچ و مترجم برانکو در کنار نیمکت و روی سکوی دیگری نشستند.

علیرضا رضایی قهرمان پیشین کشتی آزاد کشورمان نیز روی نیمکت پارس جم جنوبی نشست و نظاره‌گر این دیدار شد.

کمتر از 30 هوادار پرسپولیس از این بازی استقبال کردند. به صورت کلی، استقبال از تمرینات پرسپولیس کاهش یافته و به نظر می‌رسد این اتفاق، بی‌ارتباط با مسئله شکست سرخپوشان مقابل قشقایی در جام حذفی نیست.

این بازی در نیمه اول با حساب تساوی بدون گل به اتمام رسید.

در نیمه دوم، ورق برگشت و پرسپولیس فشار حملات را افزایش داد. حسین ماهینی و محسن مسلمان در همان دقایق ابتدایی شروع نیمه دوم موفق به گلزنی شدند و احمد نورالهی در اواسط این نیمه، گل سوم را به ثمر رساند.

پرسپولیس در نهایت با حساب 3 بر صفر موفق شد حریف خود تیم پارس جم‌جنوبی که مربی آن مهدی تارتار بود، را شکست دهد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت