پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23374 17 مهر 1395 ساعت [ 18:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بوفون: پله می‌تواند به تیم ملی برگردد

با وجود حرکت ناشایستی که مهاجم تیم ملی ایتالیا در دیدار اخیر این تیم انجام داد و منجر به اخراجش از این تیم شد، کاپیتان لاجوردی‌پوشان برای او شانس بازگشت به ترکیب آتزوری را قائل است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، حرکت ناپسند گراتزیانو پله، مهاجم تیم ملی ایتالیا در بازی پنجشنبه شب این […]

با وجود حرکت ناشایستی که مهاجم تیم ملی ایتالیا در دیدار اخیر این تیم انجام داد و منجر به اخراجش از این تیم شد، کاپیتان لاجوردی‌پوشان برای او شانس بازگشت به ترکیب آتزوری را قائل است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، حرکت ناپسند گراتزیانو پله، مهاجم تیم ملی ایتالیا در بازی پنجشنبه شب این تیم برابر اسپانیا در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 که به نشان اعتراض به تعویضش حاضر نشد دست سرمربی خود جامپیرو ونتورا که به سمت او دراز شده بود را بفشارد، انتقادات فراوانی را برای مهاجم پیشین ساوتهمپتون به همراه داشته است.

با این حال جان لوئیجی بوفون، کاپیتان تیم ملی ایتالیا معتقد است که پله این شانس را دارد که یک بار دیگر به اردوی تیم ملی ایتالیا دعوت شود.

بوفون در گفت‌و‌گویی که با خبرگزاری رسمی ایتالیا، آنسا داشت، گفت: قبول دارم که حرکت پله، حرکت خوبی نبود. فلسفه بازی تیم ملی ایتالیا بر محور اتحاد است، اگرچه برخی اوقات ما از سر خشم کارهایی نادرست انجام می‌دهیم.

سنگربان تیم فوتبال یوونتوس افزود: پله به اشتباهی که مرتکب شده است پی خواهد برد و با اشتیاق از او استقبال خواهد شد. شما می‌توانید در هر 10 سال یک مرتبه اشتباه کنید.

تیم ملی ایتالیا فرداشب در چهارمین بازی خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه میهمان مقدونیه خواهد بود، اما پله که نامش از فهرست ملی‌پوشان آتزوری خط خورده است، جایی در ترکیب لاجوردی‌پوشان نخواهد داشت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت