پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23382 17 مهر 1395 ساعت [ 22:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مقدماتی جام جهانی 2018 در اروپا : انگلیس ۲-۰ مالت

انگلیس با دو گل از سد مالت گذشت و شش امتیازی شد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ساوتگیت در اولین تجربه حضورش روی نیمکت سه شیرها مقابل حریفی دست و پا بسته، به سه امتیاز رسید تا با کسب شش امتیاز از دو بازی صدرنشین گروه خود شود. در اولین بازی شنبه شب از […]

انگلیس با دو گل از سد مالت گذشت و شش امتیازی شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ساوتگیت در اولین تجربه حضورش روی نیمکت سه شیرها مقابل حریفی دست و پا بسته، به سه امتیاز رسید تا با کسب شش امتیاز از دو بازی صدرنشین گروه خود شود.

در اولین بازی شنبه شب از دور دوم گروه شش مسابقات مقدماتی جام جهانی، انگلیس در ومبلی به مصاف مالت رفت. ساوتگیت که به طور موقت هدایت سه شیرها را برعهده گرفته در این مسابقه برای اولین بار روی نیمکت تیم ملی نشست، او برای اولین مسابقه خود چنین ترکیب را انتخاب کرد:

انگلیس

هارت، واکر، کیهیل، استونز، برتراند، هندرسون، رونی، لینگارد، آلی، والکات و استوری

انگلیس از همان ابتدای مسابقه تیم برتر میدان بود و با مالکیت بالایی که روی توپ داشت، به فرصت های خوبی برای گلزنی رسید. تیم ساوتگیت در این مسابقه مالکیت ۷۹ درصدی روی توپ داشت و یازده شوت درون چارچوب و هفت شوت خارج چارچوب برای آن ها ثبت شد، اما این تیم فقط به دو گل رسید.

سه شیرها بعد از آن که در نیمه اول، چند فرصت را از دست دادند بالاخره در دقیقه ۲۹ توسط استوریج به گل اول رسیدند. هم تیمی او در لیورپول، این گل را ساخت و دنیل استوریج با ضربه سر کار را تمام کرد.

در ادامه فشار انگلیس ادامه یافت تا این که دله الی در دقیقه ۳۸ در ادامه درخشش خود در هفته های اخیر، باز هم گلزنی کرد تا خیال انگلیس بابت برد راحت شود.

ضمن این که در نیمه نخست، برتراند به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرد و دنی رز جایگزین او در ترکیب انگلیس شد.

نیمه دوم نیز کاملاً از آنِ تیم ساوتگیت بود، اما آن ها در خلق موقعیت خیلی موفق نبودند، بهترین فرصت در نیمه دوم نصیب دله الی شد که ضربه او از چند قدمی دروازه به آسمان رفت. انگلیسی ها در دادن پاس های نهایی خیلی بادقت عمل نکردند و حضور واردی و رشفورد در نیمه دوم نیز باعث نشد تا برندگی این تیم در خط حمله بیشتر شود.

در نهایت انگلیس این دیدار خانگی را با برد ۲-۰ به پایان رساند تا با شش امتیاز بعد از دو بازی، صدرنشین گروه ششم لقب گیرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت