خانه / خبرهای فوتبال خارجی / توتی: پسرم فوتبالیست خوبی است اما نه به اندازه من!
totti

توتی: پسرم فوتبالیست خوبی است اما نه به اندازه من!

کاپیتان اسطوره‌ای باشگاه رم می‌گوید که پسرش هم در زمینه فوتبال بازی کردن استعداد خوبی دارد اما استعداد خود او در سن‌و‌سال پسرش بیشتر بود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بعد از 40 ساله شدن فرانچسکو توتی در هفته‌های پایانی ماه گذشته، حالا نگاه‌های بیشتری معطوف کاپیتان کهنه‌کار رم است. توتی با وجود آنکه دهه پنجم زندگی‌اش را آغاز کرده، همچنان در نقش مهره‌ای تأثیرگذار برای تنها تیم دوران بازیگری‌اش ظاهر می‌شود.

کریستین، پسر 10 ساله توتی هم ظاهراً مانند پدرش به فوتبال بازی کردن علاقمند است اما کاپیتان جالوروسی می‌گوید زمانی که همسن کریستین بود، بهتر از او فوتبال بازی می‌کرد.

توتی در گفت‌و‌گویی صمیمی با والتر ولترونی، شهردار پیشین شهر رم، توجه همگان را به استعداد فوتبالی فرزندش معطوف کرد و در این مصاحبه که روی سایت باشگاه رم قرار گرفته، گفت: کریستین خوب بازی می‌کند و پیشرفت کرده است. البته او قبلاً بازیگوش‌تر بود و فقط به فکر خوشگذرانی بود. او هنوز هم از فوتبال بازی کردن لذت می‌‌برد و من می‌دانم که او با زمانی که دارد چه کار می‌کند. من بخشی از خودم را در وجود کریستین می‌بینم. او الان انگیزه و اشتیاق بیشتری نشان می‌دهد و به فوتبال علاقمند‌تر شده است.

کاپیتان جالوروسی افزود: کریستین اکنون منظم‌تر به تمرینات می‌رود و بازی می‌کند و من کاملاً می‌توانم رضایت از انجام این کارها را در چهره‌اش ببینم. او بازیکن خوبی است اما نه به اندازه زمانی که پدرش همسن او بود. از یک طرف دوست دارم که او جا پای من بگذارد و در طرف دیگر نه. با فوتبالیست شدن کریستین موافقم چون می‌بینم که برای این کار شوق و علاقه دارد، پس باید گذاشت به سراغ کاری که دوست دارد برود. مخالفتم هم با فوتبالیست شدنش به این دلیل است که نام خانوادگی‌اش خیلی چیزها را برای او مشکل خواهد کرد. او از همین حالا دارد با دوستانش به تورنمنت‌های مختلف می‌رود. کریستین حتی در یک مقطع 15 گل زد و جایزه بهترین بازیکن را هم برد. با این حال خیلی‌ها می‌گفتند «بله، این جایزه را به او دادند چون پسر توتی است».

توتی تأکید کرد: اینکه کریستین 15 گل زده خیلی نکته مهمی نیست اما اینکه خیلی‌ها اتفاقاتی که برایش رخ می‌دهد را به نام خانوادگی‌‌‌اش ربط می‌دهند سخت است. این چیزها مرا ناراحت می‌کند چون به نظر من وقتی شما دارید درباره پسربچه‌ها حرف می‌زنید باید مثبت ‌اندیش باشید. نباید به آنها حسادت کرد یا نگاهی منفی داشت. یک پسر بچه از دویدن و شوت کردن توپ لذت می‌برد. آنها در اینکه از خوش‌شانسی یا بدشانسی، نام خانوادگی‌شان توتی شده، مقصر نیستند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *