پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23435 18 مهر 1395 ساعت [ 18:09 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منصوریان: سکوت من به خاطر آرامش استقلال است

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: دوست ندارم اختلافی بین مدیران قبلی و فعلی استقلال وجود داشته باشد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال علیرضا منصوریان درباره حرف‌وحدیث‌های اخیر ظهار داشت: مدتی است به دلیل حفظ آرامش تیم و تمرکز خودم، در سکوت کامل به سر می‌برم و این […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: دوست ندارم اختلافی بین مدیران قبلی و فعلی استقلال وجود داشته باشد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال علیرضا منصوریان درباره حرف‌وحدیث‌های اخیر ظهار داشت: مدتی است به دلیل حفظ آرامش تیم و تمرکز خودم، در سکوت کامل به سر می‌برم و این سکوت ادامه‌دار خواهد بود و در مورد مسائل و اتفاقات چند هفته اخیر صحبتی با رسانه‌ها نداشته‌ام. همه مسائل را به طور دقیق و کامل رصد کرده و در جریان همه مسائل هستم و اگر صحبتی نکرده‌ام، به دلیل حفظ آرامش تیم و تمرکز خودم بوده، اما در حال حاضر ضروری است که چند نکته را متذکر شوم.

وی افزود: روز شنبه یک بازی درون تیمی بسیار خوب داشتیم. با وجود اینکه این بازی درون تیمی و دوستانه بود، اما هیچ شباهتی به بازی دوستانه نداشت و شبیه یک بازی رسمی و جدی بود. شاهد یک فوتبال محکم، جدی و تاکتیکی بودم که مرا بسیار امیدوار کرد. نشانه‌های مثبت و خوبی دیدم و چند بازیکن توانستند به خوبی خودشان را نشان دهند. امیدوارم استقلال روند مطلوب و رو به رشد خود را همچنان ادامه دهد.

سرمربی استقلال در ادامه به برخی مصاحبه‌ها که در چند روز گذشته انجام شده، واکنش نشان داد و گفت: همه کسانی که تا به امروز برای استقلال زحمت کشیده‌اند، برای من عزیز هستند و برای آنها احترام خاصی قائل هستم. همه آنهایی که الان برای استقلال زحمت می‌کشند هم عزیز هستند. به خاطر نام بزرگ استقلال و آرامش تیم دوست ندارم میان تمام عزیزانی که پیش از این در استقلال بوده‌اند و عزیزانی که در حال حاضر برای تیم زحمت می‌کشند، اختلاف نظر و چالش وجود داشته باشد.

منصوریان ادامه داد: استقلال بزرگ نیاز به اتحاد و یکدلی همه مسئولان فعلی و سابق دارد و دوست دارم همه بزرگان و برداران عزیز من به خاطر نام بزرگ استقلال دوستی و آرامش تیم را در اولویت خود بگذارند. در اینجا می‌خواهم از سعه صدر و صبر و تحمل پندار توفیقی تشکر کنم، چون او قصد داشت پس از اتفاقات و حواشی اخیر در رسانه‌ها واکنش نشان دهد، اما از ایشان سپاسگذارم که به احترام من این کار را انجام نداد. باید از زحماتی که توفیقی برای استقلال کشیده کمال تشکر را داشته باشم. او در فصل نقل و انتقالات خیلی به استقلال کمک کرد و نهایت تلاش خود را برای جذب بازیکنان مورد نظر داشت.

وی گفت: به عنوان مثال او برای مذاکره با احسان حاج صفی چند روز در اصفهان مستقر بود و حتی آماده بود جهت مذاکره با مدیر برنامه‌های این بازیکن راهی آلمان شود. توفیقی بدون هیچگونه چشمداشت رسانه‌ای برای استقلال نهایت تلاش خود را انجام داد و من همین درخواست را از عزیزان و زحمتکشان پیشین استقلال هم دارم و امیدوارم همه دوستان با حمایت و یکدلی خود جهت موفقیت استقلال بزرگ گام بردارند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت