پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23440 19 مهر 1395 ساعت [ 0:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گیگز: رویایم هدایت منچستریونایتد یا ولز است

رایان گیگز در صحبت‌هایی در مورد احتمال حضورش در عرضه مربیگری صحبت کرده است. سایت تیفوسی به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از دیلی میل، رایان گیگز در حاشیه مراسم یادبودی در شهر کاردیف، در مورد رویاهای مربیگری خود سخن گفته و عنوان کرده است که باافتخار مربی تیم ملی ولز یا […]

رایان گیگز در صحبت‌هایی در مورد احتمال حضورش در عرضه مربیگری صحبت کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از دیلی میل، رایان گیگز در حاشیه مراسم یادبودی در شهر کاردیف، در مورد رویاهای مربیگری خود سخن گفته و عنوان کرده است که باافتخار مربی تیم ملی ولز یا منچستریونایتد خواهد شد. وی به خبرنگاران گفت:

هرکسی که برای تیم ملی کشورش به میدان رفته باشد و درعین‌حال به دنبال مربیگری نیز باشد، رویای هدایت تیم ملی کشورش را خواهد داشت. کاری که کریس (کولمن) در تیم ملی ولز انجام داده فوق‌العاده بوده است. آن‌ها در این زمان کوتاه به یک تیم بزرگ تبدیل شده اند. اما شاید در آینده این فرصت برای من پیش بیاید. با توجه به اینکه من برای منچستریونایتد و تیم ملی ولز بازی کردم، این دو، شغل رویایی من خواهند بود.

وی ادامه داد:

معتقدم شما باید اول شایستگی‌های خود را اثبات کنید و حتی احتمالا از لیگ‌های پایین‌تر شروع کنید. باید همه تلاش خود را به کار ببندید و اگر هم موفق نبودید، با آن کار خواهید آمد. من پس از ۲۵ سال حضور مداوم در فوتبال، تصمیم گرفتم یک سال استراحت کنم و به زندگی عادی بپردازم. پس از آن آماده خواهم بود که به مربیگری روی بیاورم.

وی در ادامه در مورد اینکه آیا ممکن است روزی مربی لیورپول شود گفت:

نه! قطعا نه. بدون بی‌احترامی به باشگاه لیورپول، هرگز این اتفاق رخ نخواهد داد. در این صورت من همه دوستانم را از دست می‌دهم! لیورپول تیمی است که همواره برای من بزرگ‌ترین رقیب، محسوب می‌شد. زمانی که من کودک بودم، آن‌ها باشگاهی موفق محسوب می‌شدند که همه به دنبال آن بودند. لیورپول باشگاهی فوق‌العاده است اما رقابت بین ما بزرگ‌تر از آن است که من بتوانم مربی این تیم باشم. من در سن ۷ سالگی از کاردیف به سالفورد آمدم. در این اتمسفر شما با تنفر از لیورپول رشد می‌کنید. مطمئنم استیون جرارد هم همین حرف را در مورد هدایت منچستریونایتد خواهد زد. من همیشه یک یونایتدی بوده‌ام. مادربزرگم علاقه خاصی به این تیم، بچه‌های بازبی و جرج بست داشت. او نیروی محرکه من برای حضور در این باشگاه بود.

گفتنی است پس رفتن لوئیز فن خال از منچستریونایتد، گیگز نیز جمع شیاطین سرخ جدا شد تا ژوزه مورینیو هدایت تیم را بر عهده بگیرد. پس از آن، گیگز در ماه‌های اخیر به هدایت باشگاه‌هایی نظیر استون ویلا، سوانسی و کاردیف نزدیک بوده و درعین‌حال به تیم ملی ولز هم لینک شده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت