پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23460 19 مهر 1395 ساعت [ 11:05 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خلیلی: کره‌ای‌ها دنبال جوسازی هستند

مربی تیم فوتبال نفت گفت: کره‌ای‌ها با انگیزه انتقام به ایران آمده‌اند و از لحظه ورودشان دنبال جوسازی بودند. سایت تیفوسی محسن خلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد دیدار فردای ایران و کره‌جنوبی اظهار داشت: خوشبختانه تیم ملی با برد خوب و با ارزشی که در تاشکند کسب کرد از هر […]

مربی تیم فوتبال نفت گفت: کره‌ای‌ها با انگیزه انتقام به ایران آمده‌اند و از لحظه ورودشان دنبال جوسازی بودند.

سایت تیفوسی محسن خلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد دیدار فردای ایران و کره‌جنوبی اظهار داشت: خوشبختانه تیم ملی با برد خوب و با ارزشی که در تاشکند کسب کرد از هر لحاظ در شرایط ایده‌آلی به سر می‌برد و می‌توانیم امیدوار باشیم که با یک بازی هوشمندانه و منطقی کره را هم از پیش‌رو برداریم.

وی با تمجید از مربیان تیم ملی یادآور شد: تیم ملی در 3 بازی اخیر خود با ترکیب‌های مختلفی به میدان رفته و همین مسئله باعث شده حریفان نتوانند تاکتیک ایران را شناسایی کنند. در کنار این مسئله نباید از عملکرد خوب بازیکنانی که به عنوان جانشین نفرات باتجربه تیم ملی به میدان می آیند غافل شد و این موضوع نشان می‌دهد که فوتبال کشورمان از لحاظ بازیکن ارزنده و با کیفیت کمبودی ندارد.

خلیلی با بیان اینکه کره‌ای‌ها برای انتقام به ایران می‌آیند، تصریح کرد: کره در چند بازی اخیر خود مقابل ایران ناکام بوده و این موضوع باعث شده آنها جدا از کسب امتیاز این بار برای دفاع از حیثیت خود به ایران بیایند. آنها به همین خاطر از همان لحظه ورودشان به ایران دنبال جوسازی و به راه انداختن جنگ روانی بودند. اگر روز بازی ورزشگاه آزادی پر شود شک نکنید کره‌ای‌ها تحت تاثیر جو بازی قرار گرفته و نمی‌توانند فوتبال خودشان را ارائه دهند و این امتیاز بزرگی برای ما است تا چهارمین برد پیاپی خود را مقابل این تیم کسب کنیم.

مربی نفت در ادامه گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به اوضاع این تیم برای بازی شنیه 24 مهر با پرسپولیس گفت: سعی کردیم از تعطیلات استفاده درستی کنیم و جدا از بالا بردن توان بدنی بازیکنان روی کارهای تاکتیکی زیاد کار کردیم. از این هفته بیشتر برنامه‌های تاکتیکی‌مان مربوط به بازی با پرسپولیس بوده و امیدواریم از این بازی 3 امتیاز کسب کنیم تا به صدر جدول نزدیک‌تر شویم.

خلیلی درباره رویارویی‌اش با پرسپولیس و اینکه تیمش در این بازی چقدر شانس برد دارد، عنوان کرد: بهترین خاطرات فوتبالی‌ام از پرسپولیس است و ارادت خاصی به این تیم و هوادارانش دارم اما به عنوان مربی تیم نفت به دنبال شکست پرسپولیس هستیم. علی دایی بر اساس شناخت بالایی که از پرسپولیس دارد تمرینات تیم را بر این اساس طراحی کرده و به نوعی راه بردن پرسپولیس را با توصیه‌های دایی بلدیم.

وی در خصوص نقاط ضعف و قوت تیم برانکو گفت: پرسپولیس در فصل جاری در پست دفاع و دروازه عملکرد به مراتب بهتری نسبت به فصل پیش داشته اما به همان اندازه هم در خط جلو دچار افت شده است. خط حمله پرسپولیس در بازی با سپاهان عملکرد خوبی داشت اما در 6 بازی قبل از آن، این تیم در موقعیت‌سازی هم مشکل داشت. شکست در جام حذفی برای برانکو و تیمش گران تمام شد و آنها فعلا همه تمرکزشان روی بازی‌های لیگ است و قطعا حریف خطرناکی و قدرتمندی برای ما به حساب می‌آیند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت