پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23484 19 مهر 1395 ساعت [ 14:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دژاگه : باید با شکست کره جواب آنها را بدهیم

هافبک تیم ملی فوتبال ایران به این نکته اذعان کرد که تیم ملی کار سختی در بازی مقابل کره جنوبی خواهد داشت. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اشکان دژاگه، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل کره جنوبی اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی بسیار مهمی داریم. هر […]

هافبک تیم ملی فوتبال ایران به این نکته اذعان کرد که تیم ملی کار سختی در بازی مقابل کره جنوبی خواهد داشت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اشکان دژاگه، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل کره جنوبی اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی بسیار مهمی داریم. هر بار مقابل کره بازی کردیم، نمایش زیبایی ارائه کرده و بازی خوبی انجام دادیم. خودمان هم می‌دانیم چه بازی سختی داریم. کره‌ای‌ها تیم خوبی دارند و خیلی از بازیکنان این  تیم در اروپا بازی می‌کنند.

وی افزود: ما هم خوب پیشرفت کرده‌ایم و تیم ملی تا اینجا خیلی خوب کار کرده و برای بازی فردا هم آماده‌ایم و انشاءالله بتوانیم فردا 3 امتیاز را بگیریم و با توجه به اینکه بازی در تهران برگزار می‌شود امیدواریم هواداران زیادی در ورزشگاه حاضر شوند و بتوانیم مقابل دیدگان مردم، این بازی را ببریم چون به 3 امتیاز نیاز داریم، این اتفاق بسیار مهم است و امیدواریم بتوانیم پیروز شویم.

بازیکن تیم ملی در واکنش به این سوال که کو جا چئول همبازی سابق او در ولفسبورگ صحبت‌هایی را در نشریه بیلد آلمان علیه ایران انجام داده و آیا با توجه به شناخت از این بازیکن از او ناراحت شده یا نه، گفت: من مصاحبه او را دیدم و واقعا از صحبت‌های او ناراحت شدم. من چند سال با کو در ولفسبورگ بازی کردم و مشکلی با هم نداشتیم و اتفاقا خیلی با هم دوست بودیم و چند دفعه هم با هم بیرون رفتیم. نمی‌دانم چرا کو این صحبت‌ها را کرده اما من واقعا از حرف‌های او ناراحت شدم. انشاءالله بتوانیم کره را در بازی فردا شکست دهیم و با گرفتن 3 امتیاز نشان دهیم ایران چه تماشاگران و مردم خوبی دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت