خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش تمرین امروز استقلال ، وعده منصوریان به خبرنگاران
esteghlal logo 1

گزارش تمرین امروز استقلال ، وعده منصوریان به خبرنگاران

در تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال، سرمربی آبی‌پوشان برای خبرنگاران جایگاه ویژه‌ای را تدارک دیده بود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار برابر سیاه‌جامگان مشهد از ساعت 12 در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار شد.

* امید ابراهیمی، وریا غفوری و امید نورافکن غایبان تمرین بودند. ابراهیمی و غفوری به‌دلیل حضور در اردوی تیم ملی در این تمرین شرکت نداشتند.

* در ابتدای تمرین علیرضا منصوریان به سمت خبرنگاران آمد و به آنها گفت: از این پس تصمیم گرفته‌ایم جایگاهی برای‌تان مهیا کنیم تا بتوانیم از شما پذیرایی کنیم. با توجه به پیغام‌هایی که به من رسیده هدف ما این است که رابطه بین خبرنگاران و استقلال مطلوب باشد.

وی ادامه داد: همچنین عکاسان تنها می‌توانند در 30 دقیقه ابتدایی تمرین به عکسبرداری و فیلمبرداری مشغول باشند. به‌دلیل انجام کارهای تاکتیکی از همه می‌خواهیم عکس یا فیلمی نگیرند.

سرمربی استقلال افزود: به شخصه برای همه خبرنگاران اینترنت تهیه می‌کنم تا بتوانند از آن برای پوشش تمرین استفاده کنند. البته امیدوارم مشغول دانلود کردن نشوید تا مشکلی به‌وجود نیاید (با خنده).

* با تصمیم علیرضا منصوریان صندلی‌هایی برای خبرنگاران فراهم شده بود تا از آنجا بتوانند به پوشش تمرین استقلال بپردازند.

* پیش از اینکه تمرین آغاز شود بازیکنان در گروه‌های مختلف به بازی تنیس فوتبال مشغول شدند. در یک گروه مهدی رحمتی، میثم مجیدی و محمد خرمگاه حضور داشتند و در گروه دیگر علی چینی، فرشید اسماعیلی و بهنام برزای بودند. این دو گروه بارها با یکدیگر کری داشتند به‌طوری که رحمتی به همبازیانش اشاره می‌کرد که توپ را به سمت چپ پای چینی بفرستند که از آن ناحیه ضعف دارد. چینی هم بارها از دست اسماعیلی شاکی می‌شد و به او می‌گفت مغزت را با گچ بسته‌اند!

* بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی از نزدیک نظاره‌گر تمرین آبی‌پوشان بودند.

* بازیکنان ابتدا خودشان را گرم کرده و سپس زیر نظر علیرضا منصوریان کارهای تاکتیکی انجام دادند. سرمربی استقلال تمام کارهای تاکتیکی از جمله چیدن موانع و دستورات تاکتیکی را به تنهایی انجام می‌داد. زمانی که بازیکنان در دو گروه مشغول فوتبال تحت‌فشار بودند. منصوریان به مدافعان تیمش گفت که من روز گذشته با کاوه رضایی تمرین اختصاصی انجام دادم و امروز هم به همه شما می‌گویم که چطور حمله کرده و چطور دفاع کنید.

* با توجه به اینکه استقلالی‌ها ساعت 14:30 روز جمعه راهی مشهد خواهند شد منصوریان به مسئولان زمین شماره دو اعلام کرد که ساعت 10:30 تمرینی را در روز جمعه برگزار می‌کنند و سپس ساعت 12 مشغول صرف نهار خواهند شد. طبق برنامه از قبل اعلام شده قرار است یک جلسه تمرینی فردا انجام دهند و بعد از آن در روز عاشور تمرین تعطیل خواهد شد.

* بحث بازی تیم ملی ایران و کره جنوبی در چهارمین مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه موضوعی بود که بازیکنان و مربیان در مورد آن صحبت می‌کردند.

* تماشاگران اجازه ورود به محل تمرین را نداشتند و تنها تعدادی از عوامل تیم کنار زمین حضور داشتند.

* داوری که چندی پیش در یکی از دیدارهای دوستانه استقلال قضاوت کرده بود، امروز برای دریافت حق‌الزحمه خود به زمین شماره دو آمده بود، اما پاسخ درستی از استقلالی‌ها نگرفت و به طلبش نرسید.

تیم فوتبال استقلال شنبه هفته آینده در هفته هشتم لیگ برتر به مصاف سیا‌ه‌جامگان خواهد رفت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *