پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23495 19 مهر 1395 ساعت [ 17:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رشفورد : زلاتان همیشه دنبال پیروزی است

مهاجم ۱۸ ساله شیاطین سرخ می‌گوید او و هم‌تیمی‌هایش می‌توانند از تجربیات هم‌تیمی سوئدی خود به خوبی استفاده کنند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارکوس رشفورد در تمجید از هم‌تیمی سوئدی‌اش که در این تابستان به جمع شیاطین سرخ اضافه شد، به سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد گفت: این فوق‌العاده است که ما بازیکنانی در […]

مهاجم ۱۸ ساله شیاطین سرخ می‌گوید او و هم‌تیمی‌هایش می‌توانند از تجربیات هم‌تیمی سوئدی خود به خوبی استفاده کنند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارکوس رشفورد در تمجید از هم‌تیمی سوئدی‌اش که در این تابستان به جمع شیاطین سرخ اضافه شد، به سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد گفت: این فوق‌العاده است که ما بازیکنانی در سطح کلاس جهانی در ترکیب‌مان داریم، به خصوص مهاجمانی همچون زلاتان ابراهیموویچ و وین رونی. برای ما بازیکنان جوان هم هیچ چیز بهتر از این نیست. برای بازیکنانی همچون من، آنتونی مارسیال و جسی لینگارد تماشای بازی و نوع تمرین کردن و روحیه‌ای که این بازیکنان دارند، خیلی مهم است.

مهاجم جوان سرخپوشان شهر منچستر که در این فصل در 9 بازی از رقابت‌های مختلف چهار گل برای این تیم به ثمر رسانده است، تصریح کرد: با زلاتان راحت می‌شود صحبت کرد و کار در کنار او آسان است. رویکرد ایبرا در هر بازی، پیروزی است. او می‌خواهد چه در بازی‌های خانگی و چه در بازی‌های خارج از خانه به پیروزی برسد و راهی برای رسیدن به برد پیدا کند.

رشفورد 18 ساله در پایان خاطرنشان کرد: این روحیه‌ای است که برای بودن در بالاترین سطح باید داشت. این جایگاهی است که زلاتان به آن تعلق دارد و به همین خاطر است که سال‌ها در بالاترین سطح فوتبال جهان است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت