پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23499 19 مهر 1395 ساعت [ 17:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در پی اعتراضات اخیر ، رونی در بازی فردا انگلیس نیمکت نشین خواهد شد؟!

کاپیتان سه‌شیر در دیدار بعدی تیمش نیمکت‌نشین خواهد شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که تیم ملی انگلیس خود را آماده سومین دیدارش از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه می‌کند، رسانه‌های انگلیسی خبر می‌دهند که وین رونی در دیدار فردا شب (سه‌شنبه) سه‌شیر مقابل اسلوونی از ترکیب اصلی کنار گذاشته خواهد […]

کاپیتان سه‌شیر در دیدار بعدی تیمش نیمکت‌نشین خواهد شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که تیم ملی انگلیس خود را آماده سومین دیدارش از مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه می‌کند، رسانه‌های انگلیسی خبر می‌دهند که وین رونی در دیدار فردا شب (سه‌شنبه) سه‌شیر مقابل اسلوونی از ترکیب اصلی کنار گذاشته خواهد شد و بازوبند کاپیتانی به گری کیهیل یا جردن هندرسون خواهد رسید.

وین رونی در دیدار اخیر انگلیس که به برتری 2 بر صفر این تیم مقابل مالت انجامید، عملکردش از سوی هواداران خودی مورد انتقاد قرار گرفت و حالا گرث ساوت‌گیت، سرمربی موقت سه‌شیر قصد دارد وی را در بازی فردا روی نیمکت بنشاند.

یکی از گزارشگران شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» در این خصوص خبر داد: چیزی که من متوجه شدم، این است که وین رونی برای بازی با اسلوونی در ترکیب اصلی نخواهد بود و کیهیل یا هندرسون کاپیتانی انگلیس را بر عهده خواهند گرفت.

رونی 31 ساله در بازی‌های این فصل شیاطین سرخ هم خیلی پرفروغ ظاهر نشده، به طوری که حتی ژوزه مورینیو هم مجبور شد کاپیتان باتجربه خود را در چند بازی نیمکت‌نشین کند

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت