سرزمین اچ دی ads
خانه / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / نشریه آس از پیکه عذرخواهی کرد

نشریه آس از پیکه عذرخواهی کرد

نشریه اسپانیایی آس از مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا به دلیل متهم کردن او به نداشتن تعصب نسبت به تیم ملی اسپانیا، عذرخواهی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه مادریدی آس روز گذشته (دوشنبه) گزارشی برای متهم کردن جرارد پیکه به نداشتن تعصب نسبت به تیم ملی اسپانیا منتشر کرد که در آن عنوان شده بود مدافع بارسلونا قبل از بازی ماتادورها برابر آلبانی در مرحله انتخابی جام جهانی 2018، آستین لباسش را به دلیل نقش بستن پرچم اسپانیا روی آن، بریده است.

این گزارش موج منفی گسترده‌ای علیه پیکه به وجود آورد تا اینکه دیگر نشریه مادریدی، مارکا با انتشار عکسی از آستین‌ها بریده شده لباس پیکه که نشانی از پرچم اسپانیا روی آنها نبود، خبر آس را تکذیب کرد. این نشریه با اعتراف به اینکه خودش هم برای قضاوت درباره پیکه عجله کرده است، کمی بعد گزارشی منتشر کرد تا تعهد مدافع بارسلونا نسبت به تیم ملی کشورش را تحسین کند.

انتشار یک بیانیه توسط فدراسیون فوتبال اسپانیا نیز مشخص کرد که نه تنها پیکه بلکه سرخیو راموس، مدافع میانی رئال مادرید هم آستین‌های لباسش را برای بازی برابر آلبانی بریده بود.

به دنبال این موضوع، آلفردو رلانیو، دبیر نشریه مادریدی آس روز گذشته اعلام کرد از اینکه نشریه‌اش چنین داستانی را درباره پیکه ساخته، ناراحت است و تعهد او نسبت به ماتادورها در سال‌های اخیر را تحسین کرد.

رلانیو در این خصوص نوشته است: من از پیکه به خاطر شتابزدگی که سبب شد نسخه آنلاین نشریه ما تأثیر گرفته از جو شبکه‌های اجتماعی، چنین خبری را درباره او منتشر کند، عذر می‌خواهم. او همیشه در میان بازیکنان تیم ملی اسپانیا یک الگو بوده است، مثل بسیاری دیگر از هم‌تیمی‌هایش در بارسلونا. بارسلونا در تاریخ تیم ملی اسپانیا، همیشه نسبت به همه باشگاه‌های اسپانیایی بازیکنان بیشتری داشته است و این موضوع را نباید فراموش کرد.

انتقادات فراوان از پیکه در مدت حضورش در اردوی تیم ملی اسپانیا سبب شد که او دو روز پیش در یک کنفرانس خبری اعلام کند که جام جهانی 2018 ایستگاه پایانی حضورش در جمع ماتادورهاست.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *