خانه / خبرهای فوتبال خارجی / مارادونا ایکاردی رو خائن لقب داد + پاسخ ایکاردی به مارادونا
۱۴۱۱۱۱۱۸۴۷۷۶۲_diego-maradona1

مارادونا ایکاردی رو خائن لقب داد + پاسخ ایکاردی به مارادونا

اسطوره فوتبال آرژانتین ضمن تمجید از کاپیتان کهنه‌کار رم، از صحبت درباره هموطنش در خط حمله اینتر خودداری کرد و او را یک خائن نامید.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو مارادونا، ستاره سال‌های دور تیم ملی آرژانتین و ناپولی، به مناسب 40 ساله شدن فرانچسکو توتی به شیوه جالبی از او تمجید کرد و گفت که سری A باید 40 بازیکن را با هم ترکیب کند تا یک توتی دیگر ساخته شود.

مارادونا که برای شرکت در یک بازی خیریه به ایتالیا سفر کرده است، اشاره‌ای هم به مصدومیت شدید آرکادیوژ میلیک، مهاجم لهستانی ناپولی داشت که به دلیل پارگی جزئی رباط صلیبی‌اش برای چهار ماه خانه‌نشین شده است.

۱۴۱۱۱۱۱۸۴۷۷۶۲_diego-maradona1

وی گفت: من برای این پسر لهستانی متأسفم، اما در فوتبال خیلی چیزها در یک لحظه ممکن است عوض شود. از این اتفاقات رخ می‌دهد، اما او جوان و قوی است و برای بازگشت به ترکیب ناپولی آماده خواهد شد.

مارادونا در تمجید از توتی 40 ساله که هفته آینده به همراه هم‌تیمی‌هایش به ناپل سفر می‌کنند، اظهار داشت: توتی؟ او می‌تواند تا 50 سالگی هم بازی کند. در سری A چهل بازیکن لازم است تا یکی توتی از میان آنها بیرون بیاید. برای رم بازی در خانه ناپولی کار آسانی نخواهد بود. من امیدوارم که ناپولی در صلح و آرامش قهرمان شود. امیدوارم بهترین تیم لیگ قهرمان شود و آن تیم قطعاً تیم (مائوریسیو) ساری خواهد بود.

کاپیتان پیشین تیم ملی آرژانتین همچنین یک بار دیگر نشان داد که همچنان از هموطن جوانش در اینتر، مائورو ایکاردی متنفر است. او که دشمنی‌اش با ایکاردی از سال 2013 – از زمان ماجرای جنجالی میان مکسی لوپس و ایکاردی – آغاز شد، در پاسخ به سؤالی درباره دعوت نشدن مهاجم نراتزوری به اردوی تیم ملی آرژانتین عنوان کرد: نمی‌دانم که آیا ایکاردی به تیم ملی آرژانتین دعوت خواهد شد یا نه. من درباره خائن‌ها حرف نمی‌زنم. اینجا آمده‌ام تا در «بازی صلح» حضور داشته باشم و ایکاردی هم هیچ ربطی به این بازی ندارد.

مارادونا در پایان یک بار دیگر تأکید کرد که از دست گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی پیشین ناپولی که تابستان امسال به یوونتوس پیوست، عصبانی نیست.

او تأکید کرد: من آن‌طور که خیلی‌ها می‌گویند، از دست ایگواین عصبانی نیستم. هر کسی می‌تواند کاری که دوست دارد را انجام دهد. البته من از شیوه نادرست پیوستن او به یوونتوس، وقتی که تست پزشکی‌اش را در اسپانیا انجام داد، متعجب شدم، چون حرکتی کاملاً بی‌معنی بود. این اتفاق مرا ناراحت کرد. من با پدر ایگواین (خورخه) بازی کردم و او هم می‌داند که شما نباید چنین اقداماتی را انجام دهید. به هر حال من قصد موضع گرفتن علیه ایگواین را ندارم و معتقدم که او در یوونتوس به روند گلزنی‌اش ادامه می‌دهد

inter-juventus

مهاجم آرژانتینی اینتر به اظهارات اخیر اسطوره فوتبال کشورش درباره او که در آن از لفظ خائن برای توصیف این بازیکن ۲۳ ساله استفاده کرده بود، پاسخ داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائورو ایکاردی به اظهارات دیه‌گو مارادونا با خبرنگاران ایتالیایی که در آن مهاجم اینتر را «خائن» خطاب کرده بود جواب داد و شخصیت او را زیر سؤال برد.

ایکاردی بعد از اختلاف خانوادگی جنجالی‌اش با مکسی لوپس، مهاجم آرژانتینی حال حاضر تورینو، از چشم خیلی‌ها از جمله مارادونا افتاد و اظهارات اخیر «ال‌دیه‌گو» نشان داد که او همچنان از هموطنش متنفر است.

کاپیتان نراتزوری اما در تلاش برای کم اهمیت جلوه دادن اظهارات اسطوره فوتبال کشورش به شبکه اسکای گفت: نمی‌دانم مارادونا چه چیزهایی درباره من گفته است. او بازیکن بزرگی بوده اما خارج از دنیای فوتبال من نمی‌توانم به هیچ چیزی جواب بدهم.

ایکاردی ادامه داد: فکر می‌کنم که او مانند سال گذشته دوباره دارد وجهه بدی از خودش نشان می‌دهد و فکر نمی‌کنم مصاحبه‌ای مانند این هیچ سنخیتی با صلح داشته باشد.(اشاره کنایه‌آمیز به بازی خیریه موسوم به دیدار صلح که مارادونا قرار است در آن بازی کند).

مهاجم پیشین سامپدوریا عنوان کرد: حرف‌های ماردونا بی‌مزه‌اند اما او پیش از این در بازی دوستانه که به همت خاویر زانتی برگزار شده بود هم چنین حرف‌هایی را زده بود. من نمی‌توانم درباره کسی که الگوی هیچ کسی نیست، صحبت کنم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *