سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / نتایج انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸- اروپا 3 شنبه شب: برد المان ، توقف انگلیس

نتایج انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸- اروپا 3 شنبه شب: برد المان ، توقف انگلیس

برتری تیم ملی آلمان و تساوی سه‌شیر اتفاقات مهم شب آخر دور سوم مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ در اروپا بود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب سوم و پایانی هفته سوم مرحله گروهی مقدماتی جام‌جهانی 2018 در قاره اروپا با برتری آلمان و تساوی انگلیس به پایان رسید.

در بازی گروه سوم، تیم ملی آلمان با 2 گل دراکسلر در دقیقه 13 و خدیرا در دقیقه 17، بازی خانگی مقابل ایرلندشمالی را با برتری 2 بر صفر خاتمه داد. در دیگر بازی‌های این گروه، نروژ در خانه 4 بریک سن‌مارینو را برد و جمهوری چک مقابل میهمانش، جمهوری آذربایجان به تساوی بدون گل دست یافت.

در این گروه، آلمان با 9، جمهوری آذربایجان با 7 و ایرلندشمالی با 4 امتیاز اول تا سوم هستند.

در گروه  ششم، انگلیس در خانه اسلوونی به تساوی بدون گل دست یافت. اسلواکی 3 بر صفر اسکاتلند را برد و لیتوانی 2 بر صفر از سد مالت گذشت. در جدول گروه ششم، انگلیس 7 امتیازی، بالاتر از لیتوانی و اسلوونی 5 امتیاز در صدر توقف ااست.

در گروه پنجم، دانمارک در خانه‌اش یک بر صفر به مونته‌نگرو باخت ، جدال قزاقستان  و رومانی با تساوی بدون گل به پایان رسید و لهستان 2 بریک ارمنستان را برد. گل اول لهستان را هرایر مگویان مدافع تیم ملی ارمنستان و تیم استقلال تهران به اشتباه وارد دروازه خودی کرد

در جدول این گروه، مونته‌نگرو و لهستان با 7 و رومانی با 5 امتیاز در رده‌های اول تا سوم هستند.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *