خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / نتایج انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸- اروپا 3 شنبه شب: برد المان ، توقف انگلیس

نتایج انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸- اروپا 3 شنبه شب: برد المان ، توقف انگلیس

برتری تیم ملی آلمان و تساوی سه‌شیر اتفاقات مهم شب آخر دور سوم مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ در اروپا بود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب سوم و پایانی هفته سوم مرحله گروهی مقدماتی جام‌جهانی 2018 در قاره اروپا با برتری آلمان و تساوی انگلیس به پایان رسید.

در بازی گروه سوم، تیم ملی آلمان با 2 گل دراکسلر در دقیقه 13 و خدیرا در دقیقه 17، بازی خانگی مقابل ایرلندشمالی را با برتری 2 بر صفر خاتمه داد. در دیگر بازی‌های این گروه، نروژ در خانه 4 بریک سن‌مارینو را برد و جمهوری چک مقابل میهمانش، جمهوری آذربایجان به تساوی بدون گل دست یافت.

در این گروه، آلمان با 9، جمهوری آذربایجان با 7 و ایرلندشمالی با 4 امتیاز اول تا سوم هستند.

در گروه  ششم، انگلیس در خانه اسلوونی به تساوی بدون گل دست یافت. اسلواکی 3 بر صفر اسکاتلند را برد و لیتوانی 2 بر صفر از سد مالت گذشت. در جدول گروه ششم، انگلیس 7 امتیازی، بالاتر از لیتوانی و اسلوونی 5 امتیاز در صدر توقف ااست.

در گروه پنجم، دانمارک در خانه‌اش یک بر صفر به مونته‌نگرو باخت ، جدال قزاقستان  و رومانی با تساوی بدون گل به پایان رسید و لهستان 2 بریک ارمنستان را برد. گل اول لهستان را هرایر مگویان مدافع تیم ملی ارمنستان و تیم استقلال تهران به اشتباه وارد دروازه خودی کرد

در جدول این گروه، مونته‌نگرو و لهستان با 7 و رومانی با 5 امتیاز در رده‌های اول تا سوم هستند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *