پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23609 22 مهر 1395 ساعت [ 1:05 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصاحبه بوفون در مورد زیدان و پوگبا و اورا

جیانلوئیجی بوفون، اسطوره باشگاه یوونتوس، در مورد پاتریس اورا، پوگبا و زیدان به اظهارنظر پرداخته است. سایت تیفوسی به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، کاپیتان باشگاه یوونتوس و تیم ملی ایتالیا، در خلال دریافت جایزه پای طلایی، به گفتگو با رادیو RMC پرداخته است. وی مورد اورا گفت: فکر […]

جیانلوئیجی بوفون، اسطوره باشگاه یوونتوس، در مورد پاتریس اورا، پوگبا و زیدان به اظهارنظر پرداخته است.

سایت تیفوسی به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، کاپیتان باشگاه یوونتوس و تیم ملی ایتالیا، در خلال دریافت جایزه پای طلایی، به گفتگو با رادیو RMC پرداخته است.

وی مورد اورا گفت:

فکر نمی‌کنم اورا مجددا به تیم ملی فرانسه دعوت شود اما باید بگویم پاتریس اهمیت زیادی برای تیم قائل است. در یوونتوس، ما عموما در مورد تجربیاتمان در تیم‌های مختلف و یا تیم‌های ملی صحبت می‌کنیم. او در حال حاضر در تمرینات حضور موثری دارد و از شرایط فیزیکی خوبی نیز برخوردار است. من معتقدم وقتی بازیکنی مثل او در تمرینات به‌طور حرفه‌ای حاضر می‌شود و از خود اشتیاق نشان می‌دهد، یک روز زندگی به او آنچه شایسته است را اعطا می‌کند.

بوفون ۱۰ سال پس از قهرمانی جهان مقابل فرانسه و زیدان، مشغول بازی در سطح اول است. او در مورد این مربی فرانسوی و آینده‌اش این‌طور ادامه داد:

زیدان پروفایلی فوق‌العاده دارد. کسی که در اولین حضورش در رقابت‌های اروپایی، قهرمان می‌شود، مشخصا قابلیت‌های بالایی دارد. او می‌تواند یک مربی خاص باشد. به نظرم همه این موارد نشانگر آینده‌ای درخشان برای زیدان خواهد بود.

درنهایت از این دروازه‌بان باتجربه در مورد مشکلات هم‌تیمی سابقش، پل پوگبا، در منچستریونایتد پرسیده شد که وی گفت:

فصل فوتبال طولانی است و ما تازه در دومین ماه از یک دوره ۱۱ ماهه هستیم. من به هر صحبتی که در مورد خوب نبودن پوگبا می‌شنوم، می‌خندم. تنها در انتهای فصل می‌توان به چنین اظهارنظرهایی پرداخت. این موضوع مانند مسابقه اسب‌سواری است. مهم نیست کدام اسب در میانه مسیر اول است، بلکه آنکه در پایان از بقیه جلوتر است برنده خواهد بود.

گفتنی است جایزه پای طلایی، به بازیکنان بالای ۲۸ سال دنیای فوتبال و به‌پاس دستاوردهایشان اعطا می‌شود. این اولین بار است که یک دروازه‌بان برنده این جایزه شده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت