خانه / خبرهای فوتبال خارجی / عکس های بازی صلح با حضور مارادونا، توتی، رونالدینیو و …
maradona-totti

عکس های بازی صلح با حضور مارادونا، توتی، رونالدینیو و …

دیدار خیریه صلح با حضور ستاره‌های نامدار فوتبال جهان شب گذشته برگزار شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، رونالدینیو، فرانچسکو توتی و دیگر ستاره‌های سابق و فعلی جهان به همراه دیه‌گو مارادونا در دیدار خیریه صلح در رم که توسط پاپ فرانسیس، رهبر مذهبی کاتولیک‌های جهان ترتیب داده شده بود، حضور پیدا کردند.

در این بازی ستاره‌هایی همچون هرنان کرسپو، کافو، جان‌لوکا زامبروتا، روبرتو کارلوس، خوان سباستین ورون و فابیو کاپلو حضور داشتند. در این بازی پسر مارادونا یعنی مارادونا جونیور هم حضور داشت و دقایقی برای تیم آبی‌پوش منتخب جهان بازی کرد.

این دیدار به برتری 4 بر 3 تیم منتخب لالیگا برابر تیم منتخب جهان انجامید. گل‌های منتخب لالیگا را کانوته (5)، بوخان (34)، کرسپو (67) و کاوناگی (78) به ثمر رساندند و در مقابل تیم منتخب جهان توسط دی‌ناتاله (یک)، توتی (22) و بوردیسو (68) به گل رسید.

ترکیب اصلی تیم منتخب جهان که پیراهن آبی پوشیده بود، به این شرح است: موندراگون، کافو، آلدایر، بوردیسو، کاندلا، تادی، کاربونه، مائوری، مارادونا، دی‌ناتاله و توتی.

تیم منتخب لالیگا هم که سفیدپوش بودند ابتدا با این بازیکنان به میدان رفت: بیتزاری، زامبروتا، مارکز، سانچس، آبیدال، داویدز، ورون، بوخان، رونالدینیو، کرسپو و کانوته.

در تصویر زیر پسر مارادونا را می‌بینید

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *