پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23634 22 مهر 1395 ساعت [ 15:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیراهن خاص لیورپول برای رویارویی با منچستریونایتد

سرخپوشان مرسی‌ساید دوشنبه شب در دیدار حساس مقابل شیاطین سرخ پیراهنی ویژه به تن خواهند کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌ فوتبال لیورپول دوشنبه شب در حساس‌ترین دیدار از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس در حالی در ورزشگاه آنفیلد پذیرای منچستریونایتد است که برای این بازی پیراهنی ویژه بر تن بازیکنان این تیم […]

سرخپوشان مرسی‌ساید دوشنبه شب در دیدار حساس مقابل شیاطین سرخ پیراهنی ویژه به تن خواهند کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌ فوتبال لیورپول دوشنبه شب در حساس‌ترین دیدار از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس در حالی در ورزشگاه آنفیلد پذیرای منچستریونایتد است که برای این بازی پیراهنی ویژه بر تن بازیکنان این تیم خواهد بود. سرخپوشان مرسی‌ساید در این بازی به جای نام اسپانسر خود یعنی «استاندارد چارترد» که یک شرکت خدمات مالی و بانکداری بریتانیایی است، جمله « دیدن، باور کردن است» روی پیراهن‌‌شان نقش خواهد بست.

این حرکتی مشترک از سوی باشگاه لیورپول و استاندارد چارترد است به منظور بالا بردن سطح آگاهی و افزایش منابع مالی برای مقابله با نابینایی است. استاندارد چارترد اعلام کرده پس از بازی با منچستریونایتد تعداد محدودی از این پیراهن‌ها که به امضای بازیکنان لیورپول رسیده به مزایده گذاشته خواهد شد و عواید حاصل از آن به پروژه «دیدن، باور کردن است» اختصاص پیدا خواهد کرد.

دیدار تیم‌های لیورپول و منچستریونایتد تنها چهار روز پس از روز جهانی بینایی (دوشنبه هفته آینده) برگزار می‌شود و هدف از این حرکت باشگاه لیورپول افزایش سطح آگاهی عمومی از اختلال بینایی و کوری است. این دیدار از ساعت 22:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.

همچنین دو باشگاه لیورپول و منچستریونایتد با انتشار بیانیه‌ای مشترک از هواداران خود خواسته‌اند که دوشنبه شب رفتاری مناسب داشته باشند و از هرگونه خشونت و رفتار نامناسب پرهیز کنند، چون در غیر این‌صورت عواقب آن پای خودشان خواهد بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت