خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش تمرین پنج شنبه استقلال ، علی قربانی بازی با سیاه جامگان رو از دست داد
tamrine esteghlal 95

گزارش تمرین پنج شنبه استقلال ، علی قربانی بازی با سیاه جامگان رو از دست داد

بازیکنان ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز (پنجشنبه) این تیم حضور یافتند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل سیاه‌جامگان مشهد از ساعت 12 امروز (پنجشنبه) در کمپ باشگاه و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

* پیش از اینکه تمرین آغاز شود، علیرضا منصوریان همه بازیکنان را جمع کرد تا آنها یکی از بازی‌های سیاه‌جامگان را تماشا کرده و به آنالیز این تیم بپردازند.

* روزبه چشمی مانند روزهای گذشته به تمرین اختصاصی مشغول بود.

* امید ابراهیمی و وریا غفوری که برای بازی‌های تیم ملی مدت زیادی در تمرینات استقلال حضور نداشتند، در این جلسه تمرینی شرکت کرده و مورد استقبال بازیکنان و کادر فنی قرار گرفتند. هرایر مگویان هم که در اردوی تیم ملی ارمنستان حضور داشت، خودش را به مربیان معرفی کرد.

* علیرضا منصوریان دقایقی با سه بازیکن ملی‌پوش استقلال صحبت کرد.

* علی قربانی به‌علت مصدومیت در تمرین حضور نداشت. این بازیکن دیدار مقابل سیاه‌جامگان را از دست داد.

* بازیکنان مطابق معمول بدن‌های خود را زیر نظر استیو جونز گرم کرده و کارهای کششی انجام دادند و پس از آن زیر نظر علیرضا منصوریان به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

* آخرین تمرین استقلال از ساعت 10:30 فردا (جمعه) در کمپ برگزار خواهد شد. آبی‌پوشان سپس به فرودگاه مهرآباد می‌روند تا با پرواز ساعت 14:30 به مشهد سفر کنند.

به گزارش تسنیم، تیم استقلال شنبه هفته آینده در هفته هشتم لیگ برتر میهمان تیم سیاه‌جامگان خواهد بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *