پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 23642 22 مهر 1395 ساعت [ 15:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تشکر اعضای تیم ملی فوتبال از هواداران

اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار پیامی از حمایت هواداران در دیدار مقابل کره‌جنوبی تشکر کردند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اعضای تیم ملی ایران از حمایت‌های هواداران در بازی ایران مقابل کره‌جنوبی تقدیر کردند. بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران در پیامی نوشت: «ضمن آرزوی […]

اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار پیامی از حمایت هواداران در دیدار مقابل کره‌جنوبی تشکر کردند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اعضای تیم ملی ایران از حمایت‌های هواداران در بازی ایران مقابل کره‌جنوبی تقدیر کردند.

بخش رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران در پیامی نوشت: «ضمن آرزوی قبولی سوگواری‌های مردم عزیز ایران، اعضای تیم ملی فوتبال ایران بر خود وظیفه می‌دانند که از حمایت‌های اخیر هواداران پرشور تیم ملی در بازی‌های اخیر تیم ملی به ویژه دیدار مقابل کره‌جنوبی قدردانی کنند؛ شبی که نزدیک به 90 هزار هوادار عزادار حسینی با حفظ احترام این روزهای بزرگ، به یاری فرزندان ایران اسلامی آمدند و با حمایت بزرگ و به یادماندنی خود نقشی کلیدی در موفقیت تیم ملی ایران در دیدار مقابل کره‌جنوبی ایفا کردند. امید است با تداوم این حمایت‌ها و همچنین و توجه به اهمیت آماده‌سازی‌های لازم برای حضور  در شش فینال پیش‌رو، تیم ملی بتواند راه باقی مانده را نیز با موفقیت پشت سر بگذارد تا در تابستان 97 تیم ملی جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از 32 تیم برتر فوتبال جهان در بزرگترین رویداد جهانی فوتبال حضور داشته باشد».

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت